شرکت ۳۴۳ اینداسترایز | اخبار بازی ها

NULL

انتشار ویدیوهایی از ساخت صداهای بازی Halo Infinite؛ تخریب یک پیانو برای ضبط صداهای محیطی

دو ویدیو از اصوات درون بازی Halo Infinite منتشر شده که در یکی از آن‌ها شاهد تخریب یک پیانو برای ضبط صداهای محیطی خاص هستیم.

فاش شدن تاریخ دقیق ‌تر انتشار بازی Halo Infinite

بازیگر یکی از شخصیت‌های جدید Halo Infinite اخیرا ماه انتشار این بازی مورد انتظار را فاش کرده است.

Halo Infinite؛ انتشار اطلاعاتی از آب ‌و ‌هوای پویا تا زیست‌ بوم ‌های مختلف جهان بازی

استودیوی 343 اینداستریز به‌تازگی جزئیات زیادی از پویایی و تنوع جهان بازی مورد انتظار Halo Infinite به اشتراک گذاشته است. در ادامه با زومجی همراه شوید.

ناامید شدن احتمالی برخی از طرفداران پس از پخش سریال Halo

کیکی ولفکیل، تهیه‌کننده‌ی سریال Halo در صحبت راجع به چالش‌های ساخت اقتباس تلویزیونی مجموعه بازی هیلو گفت که نتیجه طبیعتا برای همگان رضایت‌بخش نیست. اما سریال بینندگان خود را پیدا می‌کند.

تصاویر چشم نواز جدید از بازی Halo Infinite

استودیو ۳۴۳ اینداستریز تصاویر جدیدی را از بازی Halo Infinite منتشر کرده که گرافیک بهبود یافته بازی را نشان می‌دهد.

کمک سازندگان Gears of War به توسعه بازی‌ Halo Infinite

در پروفایل لینکدین برخی از اعضای استودیوی کوالیشن، سازنده‌ی بازی‌های Gears اشاره شده که آن‌ها در مقطعی زمانی روی بازی مورد انتظار Halo Infinite کار می‌کرده‌اند.

وجود یک اسلحه کاملا جدید در بازی Halo Infinite

استودیوی 343 اینداستریز به‌تازگی در ویدیو مصاحبه‌ی جدید خود اعلام کرده است که تعدادی از اسلحه‌های قدیمی هیلو به همراه حداقل یک اسلحه‌ی کاملا جدید و دیده نشده در بازی Halo Infinite وجود خواهد داشت.

بیانیه سازندگان Halo Wars درباره وضعیت این مجموعه

استودیوی 343 اینداستریز به‌تازگی اعلام کرده که دیگر هیچ محتوای جدیدی برای Halo Wars 2 منتشر نخواهد کرد و قصد ساخت دنباله برای این بازی را ندارد.

Halo Infinite شاید تنها بازی جدید هیلو نباشد

طبق جدیدترین آگهی استخدام منتشر‌شده توسط استودیو سازنده سری هیلو، احتمال دارد شاهد بازی‌های دیگری از این مجموعه به جز Halo Infinite باشیم.

امکان انتشار Halo: The Master Chief Collection روی پلتفرمی جدید

استودیوی 343 اینداستریز به‌تازگی اعلام کرده قصد آزمایش چند مورد جدید را در Halo: The Master Chief Collection دارد که یکی از این موارد احتمالا تست یک پلتفرم جدید برای این بازی محبوب است.

تلاش سازندگان Halo Infinite برای ارائه تجربه‌ای فوق‌العاده از این بازی روی پی سی

استودیوی 343Industries از تجربیات ارزشمند خود با مجموعه The Master Chief Collection استفاده کرده و Halo Infinite را به یک بازی باکیفیت در پلتفرم پی سی تبدیل خواهد کرد.

توضیحات سازندگان Halo Infinite در مورد سیستم مبارزات و وسایل نقلیه بازی

در جریان جلسه پرسش و پاسخی که در برنامه اینساید اینفینیت برگزار شد تیم سندباکس بازی Halo Infinite به سوالاتی حول سیستم مبارزات و وسایل نقلیه پاسخ داده است.

ریاست یکی از سازندگان قدیمی هیلو بر بخش خلاقیت تیم ساخت Halo Infinite

جوزف استیتن که برای سال‌ها یکی از افراد شاخص و مهم دخیل در نویسندگی و نحوه‌ی روایت داستانی مجموعه‌ی هیلو محسوب می‌شد، حالا به ریاست بخش خلاقیت تیم ساخت Halo Infinite و درکل استودیوی 343 اینداستریز منصوب شده است.

Halo Infinite احتمالا به جای بتل رویال شامل بخش Big Team Battle 2.0 خواهد بود

طبق تویت Klobrille، احتمالا قرار نیست بتل رویال به Halo Infinite اضافه شود، بلکه به‌جای آن بخش Big Team Battle 2.0 شامل مبارزات با خودرو و... به بازی خواهد آمد.

یکی از طراحان مرحله Halo Infinite به استودیوی سازنده‌ Darksiders پیوست

یکی از طراحان مرحله و گیم‌پلی بخش داستانی بازی Halo Infinite به‌تازگی از استودیوی 343 اینداستریز جدا شده و به استودیوی Gunfire Games، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های Darksiders پیوسته است.

احتمال حضور یکی از شخصیت‌های محبوب مجموعه هیلو در Halo Infinite

صداگذار شخصیت Arbiter در مجموعه‌ی هیلو به‌تازگی در جواب توییت کاربری یک جمله‌ی کوتاه گفته که همین موضوع باعث گمانه‌زنی‌هایی میان برخی طرفداران درباره‌ی بازگشت این شخصیت مهم به Halo Infinite شده است.

بازی Halo Infinite همچنان برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد

جان یونیزک، مدیر انجمن هیلو در استودیوی 343Industries در توییتر شخصی خود به رد شایعاتی که اخیراً درباره عدم انتشار Halo Infinite برای نسل قبل مطرح شده بود پرداخته است.

صحبت‌های سازندگان Halo Infinite درباره‌ انتقاد‌های وارد شده به گرافیک بازی

استودیوی 343 اینداستریز طی مطلبی که به‌تازگی منتشر کرده درباره‌ی به‌جا بودن انتقادهای وارده به جلوه‌های بصری اولیه‌ی Halo Infinite صحبت می‌کند. آن‌ها همچنین تصاویری نیز از گرافیک بهبود‌یافته‌ی بازی با طرفداران به‌اشترک گذاشته‌اند.

بازیگر موشن کپچر مستر چیف در Halo Infinite می‌گوید بازی برای عرضه در بهار ۲۰۲۱ آماده است

بروس تامس، بازیگر موشن کپچر شخصیت مستر چیف در Halo Infinite طی مصاحبه‌ای اظهار کرده که این بازی یک محصول تقریبا کامل و برای عرضه در بهار ۲۰۲۱ آماده است.

شایعه:‌ حالت بتل رویال به بازی Halo Infinite اضافه می‌شود

اطلاعات تاییدنشده‌ی جدید نشان می‌دهند که در سال ۲۰۲۱ میلادی، بخش بتل رویال آنلاین به بازی Halo Infinite اضافه می‌شود.

صفحه ۱ از ۱۷