نویسنده: سعید نیکبخت
// شنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰

سونی: از مشکلات بازی Driveclub خجالت‌زده هستیم

عدم درخشش بازی مسابقه‌ای DriveClub و مشکلات عذاب‌آور سرورهای بازی که نارضایتی بازیکنان را به همراه داشت، سبب شد تا سونی در بیانیه‌ای از همه‌ی هواداران عذرخواهی کند. با زومجی همراه باشید.
فرگال گرا، مدیر شعبه‌ بریتانیای پلی‌استیشن، اعتراف کرد  سونی و استودیوی «ایوولوشن» از مشکلات بازی Driveclub خجالت‌زده است. وی اضافه کرد هنوز هیچ تاریخی برای عرضه نسخه‌ی رایگان بازی که قرار بود همزمان با بازی اصلی منتشر شود مشخص نشده است:
مشکلات تکنیکی بازی ناامید کننده است. زمانی که تمام تمرکز شما بر روی «4ThePlayers» («برای بازیکنان»، شعار سونی برای تبلیغ پلی‌استیشن4) است، دوست نداریم عنوانی که کامل نیست را منتشر کنیم. بدون‌شک مشکلات بازی عمدی نبوده اند. Driveclub یک بازی جاه‌طلبانه بود، اولوشن هم مثل ما خجالت‌زده است  و تمام کاری که ما می‌توانیم در این موقعیت انجام دهیم عذرخواهی از خریداران این عنوان است.
گرا توضیح داد سونی با تمام توان در حال کار بر روی این بازی و برطرف کردن مشکلات تکنیکی آن است. با این وجود، کسانی که منتظر نسخه‌ی پلی‌استیشن پلاس بازی هستند، باید کمی بیشتر صبر کنند:
تا زمان درست شدن سرورها، دوست نداریم تاریخ انتشار نسخه‌ی رایگان بازی را اعلام کنیم. انتشار بازی برای میلیون‌ها کاربر پلی‌استیشن پلاس قدم بعدی ما خواهد بود، اما قبل از آن، باید تمام مشکلات را برطرف کنیم. بار دیگر بابت این مشکلات از مردم عذرخواهی می‌کنیم. امیدوارم از این اشتباهات درس بگیریم و در آینده دیگر مرتکب آن‌ها نشویم.
نسخه‌ی کامل بازی Driveclub هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4 در دسترس است. زمانی که مشکلات بازی Driveclub به طور کامل برطرف شود، مطمئنا تجربه‌ی این بازی لذت‌بخش‌تر از قبل هم خواهد شد. شما همچنین می‌توانید طی روزهای آینده منتظر نقد و بررسی اختصاصی و متفاوت زومجی از این بازی باشید. منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده