نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۷ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۳

عبور تعداد بینندگان Xbox Games Showcase 2023 از ۹۲ میلیون

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که تعداد بینندگان Xbox Games Showcase 2023 نسبت‌به رویداد سال قبل ۳۸ درصد افزایش داشته است.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که رویداد Xbox Games Showcase سال جاری به پربیننده‌ترین شوکیس ایکس باکس در طول تاریخ تبدیل شده است. این شوکیس از زمان پخش در ماه ژوئن ۲۰۲۳ توسط بیش از ۹۲ میلیون بیننده تماشا شده است که با ۳۸ درصد افزایش نسبت‌به تعداد بینندگان رویداد سال گذشته همراه بود.

تعداد زیادی بازی برجسته در شوکیس سال جاری ایکس باکس به نمایش درآمد که از میان آن‌ها می‌توان به بازی Forza Motorsport، بازی Hellblade 2: Senua’s Saga، بازی Fable، بازی South of Midnight، بازی Avowed و بازی Clockwork Revolution اشاره کرد. با فاصله کوتاهی از این شوکیش شاهد برگزاری رویداد مختص بازی Starfield بودیم که جزئیات بیشتری از این اثر اکشن نقش‌آفرینی شرکت بتسدا را در اختیار طرفدارها قرار داد.

شرکت مایکروسافت در ماه اوت ۲۰۲۳ برای حضور در نمایشگاه گیمزکام راهی آلمان می‌شود؛ جایی‌که با برپایی بزرگ‌ترین غرفه ایکس باکس در طول تاریخ برگزاری این رویداد به استقبال طرفدارها خواهد رفت. ردموندی‌ها اخیرا از سرویس Xbox Game Pass Core به‌عنوان جایگزین Xbox Live Gold رونمایی کردند. این سرویس با هزینه ۹.۹۹ دلار در ماه امکان دسترسی به بخش چندنفره بازی‌ها و تجربه بیش از ۲۵ بازی را برای بازیکن‌ها فراهم می‌کند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده