// چهار شنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۳

سیستم موردنیاز بازی Dead Island 2

بازیکنان برای اجرای Dead Island 2 روی رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم برثانیه نیاز به کارت گرافیک RTX 3090 دارند.

باتوجه‌به بازی‌های عرضه شده در چند ماه اخیر برای کامپیوتر، کاربران پی سی بیش‌ازپیش دغدغه بهینه بودن بازی‌ها و سخت‌افزارهای پیش‌نیاز برای اجرای بازی مورد علاقه‌شان را دارند. بااین‌‌که بعضی از بازی‌های AAA با بهینه‌سازی بسیار خوب عرضه می‌شوند، ولی دراین‌میان بازی‌های دیگری هم هستند که سیستم پیشنهادی و سیستم مورد نیازشان عجیب و غریب است.

حساب کاربری توییتر Dead Island به‌تازگی سیستم پیشنهادی Dead Island 2 برای تنظیمات گرافیکی مختلف و همچنین حداقل سیستم مورد نیاز این بازی را منتشر کرده است. کاربران پی سی برای اجرای این بازی روی حداقل سیستم مورد نیاز، به کارت گرافیک GTX 1060 و پردازنده اینتل Cor i7 7700HQ نیاز دارند. به‌عبارتی با سخت‌افزار ذکر شده و همچنین دارا بودن ۱۰ گیگابایت حافظه رم، می‌توانید Dead Island 2 را روی رزولوشن 1080p و نرخ ۳۰ فریم برثانیه اجرا کنید.

این در حالی است که کاربران برای تنظیمات اولترا، رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم برثانیه، به کارت گرافیک RTX 3090، پردازنده AMD Ryzen 9 7900X و ۱۶ گیگابایت حافظه رم نیاز دارند. در ادامه مشخصات منتشر شده از سوی سازنده بازی را در زومجی مشاهده کرده و نظرات خود را هم با ما در میان بگذارید. دراین‌میان اشاره کنم که Dead Island 2 روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس با نرخ ۶۰ فریم برثانیه اجرا شده و روی پلتفرم‌های نسل هشتمی، ۳۰ فریم برثانیه اجرا می‌شود.

بااین‌حال صحبت دقیقی از رزولوشن اجرایی روی کنسول‌های جدید نشده، اما در فروشگاه ایکس باکس و صفحه بازی نوشته شده که از 4K Ultra HD پشتیبانی می‌کند. ازاین‌رو انتظار می‌رود شاهد حالت‌های گرافیکی مختلفی باشیم.

سیستم پیشنهادی بازی Dead Island 2


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده