نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

اعلام زمان عرضه حالت هاردکور برای بازی The Callisto Protocol

گلن اسکوفیلد با انتشار توئیت جدیدی از تاریخ راه‌یابی حالت هاردکور به بازی The Callisto Protocol پرده برداشت.

با اینکه استودیو Striking Distance پیش‌بینی میزان فروش The Callisto Protocol در سال جاری را کاهش داده است، اما کماکان به پشتیبانی از بازی ادامه می‌دهد. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که گلن اسکوفیلد، کارگردان و بنیان‌گذار استرایکینگ دیستنس از انتشار به‌روزرسانی رایگان بعدی کالیستو پروتکل در تاریخ ۱۹ بهمن (۸ فوریه) خبر داده است. این آپدیت حالت هاردکور را اضافه می‌کند که به معنای دشمنان چالش‌برانگیزتر است.

دارندگان سیزن پس بازی The Callisto Protocol باید منتظر بسته Outer Way Skin Collection باشند که زره Outer Way Armor را برای جیکوب لی، قهرمان داستان در دسترس قرار می‌دهد. طرفدارها در آینده نزدیک می‌توانند اطلاعات بیشتری از حالت هاردکور کالیستو پروتکل کسب کنند. بسته Contagion Bundle در ماه مارس از راه می‌رسد و سپس در بهار ۲۰۲۳ باندل و حالت Riot و در تابستان ۲۰۲۳ محتویات داستانی جدیدی عرضه خواهد شد.

بازی The Callisto Protocol در پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و کامپیوتر قابل تجربه است. این بازی در ماه دسامبر ۲۰۲۲ عرضه شد و با واکنش‌های مختلفی از سوی منتقدها روبه‌رو شد. نسخه کامپیوتر بازی کالیستو پروتکل با مشکلاتی در زمینه عملکرد دست‌وپنجه نرم می‌کرد. استودیو Striking Distance به‌طور مرتب به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی منتشر می‌کند و ویژگی‌های جدیدی نظیر حالت نیو گیم پلاس و امکان عبور از انیمیشن‌های مرگ را به آن اضافه می‌کند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده