نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

تاریخ انتشار نسخه اصلی بازی Darkest Dungeon 2 اعلام شد

استودیو رد هوک از تاریخ خروج بازی Darkest Dungeon 2 از فاز Early Access پرده برداشت.

مدتی قبل انتشار نسخه کامل بازی Darkest Dungeon 2 به تعویق افتاد و اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که این بازی نقش‌آفرینی در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ (۸ می ۲۰۲۳) از فاز Early Access خارج می‌شود. این بازی در بستر فروشگاه اپیک گیمز و استیم در دسترس کاربرها کامپیوتر قرار گرفته است. استودیو Red Hook پیش از انتشار نسخه ۱.۰ چند به‌روزرسانی بزرگ برای بازی منتشر می‌کند که یکی از آن‌ها به‌زودی از راه می‌رسد.

بازی Darkest Dungeon 2 در زمان عرضه دارای ۱۲ قهرمان، ۵ منطقه و ۵ باس اصلی خواهد بود. کسانی که می‌خواهند اطلاعات بیشتری از مکانیک‌های بازی به‌دست آورند، می‌توانند در رویداد Steam Next Fest به تجربه‌ی نسخه دمو رایگان آن بپردازند؛ رویدادی که از امروز تا تاریخ ۲۴ بهمن (۱۳ فوریه) برگزار می‌شود. در این نسخه ۴ قهرمانی اولیه بازی در دسترس خواهند بود و امکان ماجراجویی در مسیرهای Sprawl یا Foetor را فراهم می‌آورد.

استودیو رد هوک رأس ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه، ۱۸ بهمن به‌وقت ایران میزبان یک جلسه پرسش‌وپاسخ با حضور کریس بوراسا و تایلر سیگمن، به‌ترتیب کارگردان و مدیر طراحی بازی Darkest Dungeon 2 خواهد بود و رأس ساعت ۰۰:۳۰ پنج‌شنبه ۲۰ بهمن به‌وقت ایران یک لایو-استریم برای نمایش گیم‌پلی بازی پخش می‌کند. نسخه‌های کنسولی بازی دارکست دانجن ۲ نیز در دست توسعه قرار دارند، اما پس از انتشار نسخه کامپیوتر روانه بازار خواهند شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده