نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

شخصیت هارتمن ظاهرا در بازی Death Stranding 2 حضور ندارد

دارن جیکوبز با انتشار یک توئیت اعلام کرد که کاراکتر هارتمن در بازی Death Stranding 2 حضور نخواهد داشت.

بازی Death Stranding 2 با انتشار یک تریلر تازه در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ معرفی شد که بازگشت تعدادی از کاراکترهای اصلی نسخه‌ی اول در این دنباله را تأیید می‌کرد. بازیگرهای جدیدی نظیر ال فانینگ و کوتسونا شیئوری نیز در این بازی حضور دارند و افرادی نظیر نورمن ریدس، لئا سیدو و تروی بیکر برای تکرار نقش‌های قبلی خود باز خواهند گشت. بااین‌حال ظاهرا طرفدارها نباید منتظر یکی از شخصیت‌های نسخه‌ی اول در دث استرندینگ ۲ باشند.

هارتمن یکی از کاراکترهای فرعی بازی Death Stranding به‌حساب می‌آید. با اینکه در فرآیند موشن کپچر از نیکلاس ویندینگ رفن (کارگردان دانمارکی فیلم Drive) برای خلق مدل این کاراکتر استفاده شد، اما وظیفه‌ی صداپیشگی آن برعهده‌ی دارن جیکوبز بود که اخیرا از عدم بازگشت هارتمن به بازی Death Stranding 2 خبر داد. بنابر گزارش رسانه‌ی PlayStation Lifestyle، دارن جیکوبز با انتشار یک توئیت اعلام کرد که هیچ نقشی در نسخه‌ی دوم ندارد.

جالب اینکه این توئیت با فاصله‌ی کوتاهی حذف شد؛ بنابراین این احتمال وجود دارد که حضور نداشتن هارتمن در بازی Death Stranding 2 قطعی نباشد. به‌هرشکل ظاهرا هنوز استودیو Kojima Productions هیچ صحبتی در این رابطه با دارن جیکوبز نداشته است. استودیو کوچیما پروداکشنز اخیرا اعلام کرد که اقتباس سینمایی Death Stranding در دست تولید قرار دارد. هیدئو کوجیما نیز با انتشار یک ویدیو از برنامه‌های خود برای سال ۲۰۲۳ پرده برداشت.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده