نویسنده: محمدحسین خلجی
// شنبه, ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

رایگان بودن SF2 Turbo برای دارندگان استریت فایتر 5 در بازی Street Fighter 6

افرادی که صاحب بازی استریت فایتر 5 باشند می‌توانند در Street Fighter 6 به بازی Street Fighter 2 Turbo دسترسی داشته باشند.

طبق اعلام رسمی در وبلاگ پلی استیشن، به‌عنوان پاداشی برای طرفداران قدیمی مجموعه بازی‌های مبارزه‌ای استریت فایتر، افرادی که بازی Street Fighter 5 را داشته و آن را تجربه کرده‌اند، می‌توانند در بازی Street Fighter 6 به رایگان بازی Street Fighter 2 Turbo دسترسی پیدا و آن را تجربه کنند.

همان‌طور که پیش‌تر گزارش شده بود، در استریت فایتر ۶ می‌توان بازی‌های آرکید شبیه‌سازی شده را تجربه کرد؛ اما نسخه توربوی SF 2 منحصرا در اختیار کسانی که نسخه قبلی را روی پلی استیشن 4 تجربه کرده و Capcom ID خود را متصل کنند، قرار خواهد گرفت. این پاداشی کوچک است اما نباید از آن غافل شد زیرا Street Fighter 2 Turbo یکی از بهترین آثار فایتینگ ساخته شده تاکنون است.

با اینکه راه‌های متفاوتی برای تجربه این اثر روی پلی استیشن وجود دارد، اما تجربه این بازی کالت کلاسیک می‌تواند برای تغییر فضا بین مبارزات آنلاین در بازی Street Fighter 6 مناسب باشد. بازی استریت فایتر ۶ در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این پاداش چیست؟ آیا به تجربه دوباره Street Fighter 2 Turbo علاقه‌مند هستید یا قصد دارید برای اولین‌بار آن را بازی کنید؟


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده