// جمعه, ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

احتمال قرار گرفتن Syphon Filter 3 در کاتالوگ بازی‌های پلی استیشن پلاس پریمیوم

باتوجه به رده‌بندی سنی جدید در کشور کره جنوبی، احتمال عرضه Syphon Filter 3 برای کاربران پلی استیشن پلاس پریمیوم افزایش یافته است.

بازی Syphon Filter 3 در کشور کره جنوبی رده‌بندی سنی جدیدی دریافت کرده است و برهمین اساس ممکن است در آینده شاهد افزوده شدن این اثر به کاتالوگ بازی‌های پلی استیشن پلاس سطح پریمیوم باشیم. باتوجه به فهرست شدن بازی برای دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، به احتمال زیاد در آپدیت جدیدی برای کاتالوگ بازی‌های کلاسیک پلی استیشن پلاس شاهد قرارگیری این بازی روی سرویس نامبرده هم باشیم.

این بازی به فهرست دیگر آثار قدیمی که انتظار می‌رود برای سرویس پلاس پریمیوم عرضه شوند، شامل Ridge Racer 2، Resistance Retribution، Dino Crisis و Soul Calibur: Broken Destiny اضافه شده است. سومین نسخه از مجموعه سایفون فیلتر به‌عنوان بهترین بازی این سری شناخته نمی‌شود؛ اما همچنان داستان گیب لوگان را دنبال می‌کند. باوجود نسخه اول و دوم این مجموعه روی پلاس پریمیوم، عرضه نسخه سوم به علاقه‌مندان اجازه می‌دهد داستان سری را تکمیل کنند.

کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تاکنون از سرویس پلی استیشن پلاس سطح پریمیوم چندان راضی نبوده‌اند و در طی چند ماه اخیر، تنها یک بازی پلی استیشن 1 و آن هم Syphon Filter 2 به سرویس نامبرده اضافه شده است. در ماه اوت حتی یک بازی هم برای کاربران پریمیوم اضافه نشد و فهرست آثار ماه اکتبر هم تنها شامل ریمسترهای پلی استیشن 4 و آثار قابل استریم پلی استیشن 3 بود. از آنجایی که بازی‌های ماه نوامبر هنوز اعلام نشده است، کاربران امیدوار هستند اوضاع تغییر یابد.


منبع PushSquare
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده