// شنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

ارائه دمو برخی از بازی ها به کاربرهای ایکس باکس به مدت یک هفته

مایکروسافت اعلام کرد که به مناسبت برگزاری سامر گیم فست ۲۰۲۲، از ۳۱ خرداد تا ۶ تیر به ارائه‌ی بیشتر از ۳۰ دمو به کاربرهای ایکس باکس می‌پردازد.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Xbox Summer Game Fest Demo به‌عنوان یکی از رویدادهای سامر گیم فست ۲۰۲۲ در تاریخ ۳۱ خرداد لغایت ۶ تیر ماه برگزار خواهد شد. در این بازه‌ی زمانی شما امکان تجربه‌ی دموی بیش از ۳۰ بازی عرضه‌نشده را خواهید داشت.

این دموها ازطریق داشبورد ایکس باکس قابل دسترسی هستند. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که این دموها لزوما نشان‌دهنده‌ی محصول و کیفیت نهایی نیستند. چرا که ممکن است بازی در پروسه‌ی تولید دچار تغییر شود. ضمنا اکثر این دموها به‌صورت انحصاری برای این رویداد در دسترس قرار خواهند گرفت. بنابراین بهتر است برای تجربه‌ی آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

مایکروسافت در حال حاضر فهرست کامل دموها را منتشر نکرده است. اما حضور بازی‌هایی همچون Batora: Lost Haven تأیید شده است. در این بازی شما نقش دختر ساده و بی باکی را بازی می‌کنید که باید با قدرت‌های فیزیکی و ذهنی خود دنیا را نجات دهد. همچنین امکان تجربه‌ی بازی Severed Steel را خواهید داشت که یک شوتر اول شخص تک‌نفره است. این بازی شما را در قالب یک شخصیت تک دست منحصر‌به‌فرد قرار می‌دهد و گیم‌پلی بازی مملو از انجام کارهای بدل کاری و محیط تخریب‌پذیر است. به همه‌ی این‌ها ویژگی Bullet Time را نیز اضافه کنید.

فراموش نکنید که در تاریخ ۳۱ خرداد لغایت ۶ تیر ماه داشبورد ایکس باکس را بررسی کنید تا از امکان تجربه‌ی ۳۰ دمو از بازی‌های عرضه‌نشده بهره‌مند شوید.

نظر شما در این خصوص چیست دوستان؟ علاقه‌ای به تجربه‌ی نسخه‌ی دموی بازی‌ها دارید؟ لطفا دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده