نویسنده: افشین پیروزی
// شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

سومین دوره مسابقات استریمر گیم آپارات برگزار می‌شود

سومین دوره مسابقات استریمر برگزیده سال آپارات گیم در تابستان ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی آپارات، سومین دوره مسابقات استریمر برگزیده سال آپارات گیم در حالی برگزار می‌شود که تفاوت‌های ساختاری فراوانی در قیاس با دو دوره قبلی این مسابقات به چشم می‌خورد. این مسابقات از روز ۲۶ تیر آغاز و روز ۲۶ شهریور به پایان خواهد رسید. لازم به ذکر است به دلیل ایام عزاداری محرم مسابقات به مدت یک هفته (از ۲۳ تا ۲۹ مرداد) تعطیل است و در این یک هفته به دلیل ایام عزاداری، امتیازها شمارش نخواهد شد.

مسابقه استریمرهای آپارات به مدت ۸ هفته برگزار خواهد شد. ۸ هفته جذاب که ۶ هفته آن رقابت میان تمامی استریمرهای آپارات به شمار می‌رود و ۲ هفته آن به رقابت میان استریمرهای تازه‌کار اختصاص یافته است.

لازم است بدانید که در مجموع ۲۰۰ میلیون تومان جایزه نقدی به نفرات برتر این مسابقه اهدا شود. هر هفته نیز به نفرات برتر جایزه اختصاص خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

aparat.com/streamer

اولین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم

همچنین اولین دوره مسابقه حامی برگزیده آپارات گیم برگزار می‌شود. آپارات در نظر دارد مسابقه‌ای میان حامیان استریمرهای آپارات که نقش به سزایی در اعتلای فرهنگ استریم در کشور دارند برگزار کند. دراین رقابت‌ها به کسی که بیشترین حمایت از استریمرهای آپارات را به عمل بیاورد، یک دستگاه Xbox Series X اهدا خواهد شد.

این تنها جایزه این مسابقه نیست و آپارات یک دستگاه Xbox Series S را بین تمام افرادی که حداقل یک شانس داشته باشند، قرعه کشی خواهد کرد.

این دوره از رقابت‌ها از ۲۶ تیر تا ۲۶ شهریور در جریان است و از این پس به صورت فصلی برگزار می‌گردد.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده