// دوشنبه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

جدول فروش هفتگی انگلستان: خروج Hitman 3 از فهرست ۱۰ بازی پرفروش

در جریان جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به ۱۱ بهمن ماه، شاهد صدرنشینی مجدد بازی Animal Crossing: New Horizons هستیم.

در چارت انگلستان هفته گذشته بود که شاهد صدرنشینی بازی Hitman 3 در هفته اول عرضه بودیم. این در حالی است که به‌تازگی فهرست فروش هفتگی انگلستان منتشر شده است و شاهد این هستیم که هیتمن 3، به جایگاه یازدهم سقوط کرده و در فهرست ۱۰ بازی برتر جایی ندارد.

ازاین‌رو بازی Animal Crossing: New Horizons مجددا جایگاه اول را از آن خود کرده است. همچنین بازی Mario Kart 8: Deluxe در رتبه دوم و Call of Duty: Black Ops Cold War هم در رتبه سوم قرار دارد. در ادامه بازی‌های GTA V و Spider-Man: Miles Morales هم در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.

در نیمه دوم جدول فروش بریتانیا هم نسخه نینتندو سوییچ Minecraft در جایگاه ششم و بازی Ring Fit Adventure هم در جایگاه هفتم قرار گرفته است. بازی‌های Just Dance 2021، Super Mario 3D All-Stars و FIFA 21 هم به ترتیب در جایگاه‌های هشتم تا دهم قرار گرفته‌اند. 

در ادامه می‌توانید فهرست ۱۰ بازی برتر فروش بریتانیا در هفته منتهی به ۱۱ بهمن ماه را در زومجی مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلینام بازینکته قابل ذکر
۱۲Animal Crossing: New Horizonsصدر نشینی مجدد
۲۳Mario Kart 8 Deluxe-
۳۵Call of Duty: Black Ops Cold War-
۴۶Grand Theft Auto V-
۵۴Spider-Man: Miles Morales-
۶۹نسخه نینتندو سوییچ Minecraft-
۷۷Ring Fit Adventure-
۸۸Just Dance 2021-
۹۱۱Super Mario 3D All-Starsبازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۱۰۱۰FIFA 21-


منبع Gamesindustry
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده