// شنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۱

بسته الحاقی بزرگی برای بازی Kingdom Hearts 3 توسعه می‌ یابد

تتسویا نومورا، کارگردان بازی Kingdom Hearts 3، به‌تازگی اعلام کرده است که تا پایان سال ۲۰۱۹ یک بسته الحاقی بزرگ داستانی برای این بازی عرضه می‌شود.

یک ماه پیش بازی Kingdom Hearts 3 روانه‌ی بازار شد و توانست نظرات مثبت منتقدان و کاربران را به‌خود جلب کند. حال در این میان تعدادی از بازیکنان منتظر بسته‌های الحاقی بازی هستند. تتسویا نومورا، کارگردان کینگدام هارتس 3، در مصاحبه های قبلی خود به این مورد اشاره کرده بود که بسته‌های الحاقی مختلفی را برای این بازی در نظر گرفته‌اند. با توجه به جدیدترین اخبار بازی، تتسویا نومورا در جدیدترین گفت‌وگوی خود با سایت ژاپنی Dengeki Online اعلام کرده است که یک بسته الحاقی پولی برای Kingdom Hearts 3 عرضه می‌شود.

همچنین در ادامه‌ی این مصاحبه مشخص شده است که تیم سازنده یک حالت کریتیکال هم برای بازی در نظر گرفته‌ است. متاسفانه اعلام نشده است که آیا این حالت جزو بسته‌‌های الحاقی پولی یا رایگان بازی به‌حساب می‌آیند. در خلاصه‌ی این مصاحبه آمده است که فروش بازی Kingdom Hearts 3 از حد انتظار کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) و تتسویا نومورا بالاتر بوده است. از این رو وی سخت در تلاش است تا بسته الحاقی بازی را آماده کند. حالت کریتیکال کینگدام هارتس 3 دارای تغییرات در ساختار بازی است و فقط به سخت‌تر شدن دشمنان ختم نمی‌شود. کاربران با تجربه‌ی این حالت لحظات خوبی را سپری خواهند کرد.

بر خلاف نسخه‌های پیشین Kingdom Hearts 3 فاقد نسخه Final Mix است. به‌عبارتی تیم سازنده از طریق بسته‌های الحاقی مختلف، سعی دارد محتویات تازه‌ای را به بازی اضافه کند. بعضی از این بسته‌های الحاقی رایگان هستند که به مرور زمان در دسترس کاربران قرار داده می‌شوند. این در حالی است که بسته‌های الحاقی پولی کینگدام هارتس در قالب یک بسته‌بندی در دسترس مخاطب قرار داده می‌شوند.

جهان داستان اسباب بازی، جهان مورد علاقه تتسویا نومورا به‌حساب می‌آید که دو سال نوشتن داستان این قسمت زمان برده است. همچنین نومورا به دفعات مختلفی از استودیو پیکسار دیدن کرده است تا بتواند داستان جهان داستان اسباب بازی را به‌ بهترین شکل ممکن پیاده سازی کند. از طرفی ایده پشت Rage Form در کینگدام هارتس 3 نسبت به Anti Form در کینگدام هارتس 2 متفاوت بوده است. از این رو سورا به‌دلیل خشمی که دارد، در حالت برسرکر قرار می‌گیرد.

با توجه به پایان مخفی کینگدام هارتس 3، تئوری‌های مختلفی به‌وجود می‌آیند، اما با توجه به سخنان نومورا، هنوز اطلاعات کافی‌ وجود ندارند که بتوانیم آن‌ها را به‌درستی درک کنیم. نظر شما کاربران زومجی در مورد بازی Kingdom Hearts 3 چیست؟ آیا آن را تجربه کرده‌اید؟


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده