// یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۸

شخصیت مونث Death Stranding به مری پاپینز از دیزنی ارجاع دارد

هیدئو کوجیما در رابطه با شخصیت لیا سیدو در بازی Death Stranding گفت که او را با الهام از مری پاپینز کمپانی والت دیزنی خلق کرده است.

شاید هنوز از نقش لیا سیدو در Death Stranding، بازی مرموز هیدئو کوجیما اطلاع چندانی نداشته باشیم، اما یک چیز را با اطمینان می‌دانیم: شخصیت این خانم چتر به دست به کاراکتر «مری پاپینز» از دیزنی ارجاع دارد.

جواب این که چرا از این بابت مطمئن هستیم ساده است؛ خود سازنده بازی تأییدش کرده است. کوجیما در یک توییت غافلگیر کننده به همه گفت که این شخصیت از بازی Death Stranding با الهام از مری پاپینز خلق شده است. این شباهت را به سادگی می‌توان با طریقه نگه داشتن چتر و کیف در هر دو دست سیدو مشاهده کرد.

Death Stranding

البته چنین موردی چندان هم عجیب نیست. هیدئو کوجیما با مشارکتش با گیرمو دل‌تورو یا توییت‌هایش در مورد مدس میکلسن، به همه ثابت کرده که یک فیلم‌باز دو آتیشه است. شخصیت لیا سیدو اولین بار در E3 سال گذشته و با تریلری طی کنفرانس خبری PlayStation نمایش داده شد.

هیچ معلوم نیست که آیا ارجاع به شخصیت مری پاپینز تنها به چند لوازم زنانه خلاصه می‌شود، یا اطلاعات بیشتری را در مورد او خواهیم شنید. کسی چه می‌داند، شاید چند بچه لوس و لجباز یا رقص با پنگوئن‌ها هم در کار باشد؛ در بازی‌های کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) تقریباً هر چیزی امکان‌پذیر است. به هر حال انجمن‌های گیمی و طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار جدیدی در رابطه با این بازی هستند. تاکنون بسیاری فرصت تجربه بخش‌هایی از Death Stranding را داشتند که از این میان می‌توان به جو پنا، کارگردان فیلم اخیر مدس میلکسن اشاره کرد که در مورد بازی گفت که تاکنون مشابهش را ندیده است.

Death Stranding فعلاً هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد، اما به شکل انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 در نظر گرفته شده است. اگر می‌خواهید حمایتتان را از این سازنده خوش‌آوازه نشان دهید، می‌توانید بازی را هم‌اکنون از طریق سایت آمازون پیش خرید کنید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده