نویسنده: آریا بهپور
// سه شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲

سازندگان بازی Cuphead ایده‌های جالبی برای پروژه بعدی خود دارند

استودیو MDHR، سازنده بازی مستقل Cuphead ایده‌های بزرگی برای محصول بعدی خود دارد که احتمالاً باز هم اثری دو بعدی خواهد بود.

بازی Cuphead را می‌توان یکی از بهترین و زیباترین آثار مستقل این نسل دانست؛ اثری از استودیو MDHR که در سال ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شد و توانست محبوبیت بالایی به دست آورد و سایت زومجی هم ضمن تعریف و تمجید از آن، امتیاز ۹ را برای بازی در نظر گرفت. هرچند هنوز اطلاع خاصی از بازی بعدی این استودیو نداریم، ولی به نظر می‌رسد با یک پروژه جاه‌طلبانه و جذاب دیگر طرف خواهیم بود.

مایا مولدنهاور که جزو تهیه‌کنندگان و طراحان استودیو MDHR است، در این زمینه می‌گوید:

عاشق کارهایی هستم که در حال انجام آن‌ها برای بازی آینده خود هستیم و ایده‌های واقعاً عظیمی برای پروژه بعدی استودیو داریم.

در ماه ژوئن بود که مولدنهاور در گفتگویی با Gamereactor به این نکته اشاره کرد که به احتمال زیاد اثر بعدی استودیو هم مثل بازی مستقل کاپ‌هد با حالت دو بعدی و با طراحی‌های دستی ساخته می‌شود ولی ممکن است سایر موارد مثل سبک بازی، بازه‌ی زمانی آن و گیم‌پلی تفاوت‌هایی با کاپ‌هد داشته باشند. همچنین درجه سختی بازی هم شاید در حد کاپ‌هد نباشد که جزو سخت‌ترین بازی‌های این نسل بود.

استودیو MDHR این روزها در حال آماده‌سازی محتوای دانلودی با نام The Delicious Last Course برای بازی کاپ‌ هد است که در آن شاهد حضور شخصیت جدیدی با نام Ms. Chalice خواهیم بود و احتمالاً بعد از عرضه این DLC اطلاعات بیشتری از پروژه بعدی استودیو به دست آوریم.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده