// سه شنبه, ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰

یوبی‌ سافت در حال توسعه پروژه هایی در دنیای Child of Light است

اگر با بازی خلاقانه‌ی Child of Light شرکت یوبی‌سافت لحظات خوبی را سپری کرده بودید، حالا می‌توانید منتظر نسخه‌ای جدید از این بازی باشید. با زومجی همراه باشید.

 پاتریم پلورد، مدیر نوآوری بازی Child of Light، امروز در حساب توییتر خود به پروژه‌‌هایی جالب در دنیای Child of Light اشاره کرد که می‌تواند نوید بخش عرضه‌ی ادامه‌ای مستقیم بر بازی اصلی باشد:

هواداران Child of Light، پروژه‌های خیلی جالبی بر اساس دنیای Child of Light در حال انجام است. منتظر اخباری در این مورد به زودی باشید.

اینکه پاتریک از واژه‌ی پروژه‌ها به جای پروژه استفاده کرده است جای تامل دارد. می‌توانیم حدس بزنیم که بازی این بار برای پلتفرم‌های بیشتری منتشر می‌شود و شاید نسخه‌های مختلف آن برای مثال در کنسول‌های نینتندو .یی، تفاوت‌هایی با نسخه‌های دیگر داشته باشد. در هر صورت، می‌توان این طور از صحبت‌های پاتریک برداشت کرد که یوبی‌سافت سرمایه‌گذاری زیادی برای توسعه‌ی این مجموعه کرده است. بازی Child of Light سابقا از نگاه کاربران زومجی به عنوان «برترین بازی در بخش موسیقی در سال ۲۰۱۴» انتخاب شده بود:

Child of Light جلوه‌ای از هنر و ظرافت بازی‌سازی است. این اثر ساخت شرکت یوبی‌سافت، با طراحی‌های زیبا و چشم‌نواز، رنگ‌بندی‌های دل‌پذیر و اتمسفری گیرا، روایتی جالب در مورد دختر بچه‌ای به نام آورورا است که سعی دارد به خانه و کاشانه‌ی خود بازگردد، اما در این میان باید از موانع خطرناک و معماهای عجیب‌ عبور کند. موسیقی این بازی که توسط بتریس مارتین ساخته شده، جزو بهترین‌های سال ۲۰۱۴ است. مارتین که اصلیتی فرانسوی دارد، از آهنگسازان و خوانندگان برجسته‌ی این کشور است که تا کنون در ده‌ها جشنواره‌ی مختلف شرکت داشته و جوایزی مانند برترین آهنگساز سال و خواننده‌ی سال را در مراسم مختلف از آن خود کرده است. Child of Light را می‌توان تجربه‌ای متفاوت اما نزدیک به روحیات این آهنگساز ۲۵ ساله دانست که به خوبی در قالب هنری بازی نشسته و معجونی شگفت انگیز را به گیمرها اهدا کرده است.

منبع: Eurogamer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده