نویسنده: سعید نیکبخت
// جمعه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۴

عکس العمل بسیار مثبت نامزد جایزه اُسکار در زمان بازی کردن Uncharted 4: A Thief’s End

مِگان اِلیژِن، تهیه‌کننده فیلم‌های Zero Dark Thirty, Her و American Hustle و موسس کمپانی آناپونا پیکچِرز که برای تمام این سه فیلم‌ نامزد دریافت جایزه اُسکار شد، اخیرا به استودیو ناتی داگ رفته و نظر خود را از تجربه نسخه آزمایشی Uncharted 4: A Thief’s End به اشتراک گذاشته. با زومجی همراه باشید.
همان‌طور که حتما حدس می‌زدید، عکس‌العمل اِلیژِن بسیار مثبت بوده و وی از تجربه نسخه آزمایشی Uncharted 4: A Thief’s End شگفت‌زده شده است:
همین الان و پس از تجربه Uncharted 4: A Thief’s End ناتی داگ را ترک کردم. گیم‌پلی بازی فوق‌العاده عالی بود و دنیای بازی هم از طرفی دیگر حماسی نشان می‌داد. تا سال آینده و تجربه نسخه کامل بازی نمی‌توانم صبر کنم.
بدون شک اِلیژِن تنها شخصی نیست که تا سال آینده و تجربه Uncharted 4: A Thief’s End نمی‌تواند صبر کند، اما تنها کاری که از دست ما برمی‌آید همین صبر کردن و اجازه دادن به ناتی داگ برای ساخت یک بازی کامل است. اگرچه Uncharted 4: A Thief’s End وارد آخرین سال تولید خود شده است، اما ناتی داگ این روزها در حال استخدام افراد جدید برای هرچه بهتر کردن این بازی است. طبق آخرین آگهی استخدام منتشر شده توسط ناتی داگ، این استودیو به دنبال یک طراح ماهر برای طراحی بافت محیط‌های بازی، طراح اشیای محیط‌ها، طراح مفهومی محیط‌ها و یک طراح مفهومی ارشد و موقت محیط‌ها است.  با توجه به موارد مورد نیاز برای کاندیدا‌ها،‌ به نظر می‌رسد که ناتی‌داگ سعی در ایجاد محیط‌هایی با کیفیت بالا دارد تا همانطور که در اولین نمایش گیم‌پلی که از بازی دیدیم، محیط‌های بزرگ با جزییاتی بالا را خلق کند. علاوه بر این سه موقعیت شغلی، استودیو ناتی‌داگ اقدام به انتشار آگهی جذب یک آزمایش کننده برای کنترل کیفیت بازی نیز کرده است. uncharted 4 پس از گذشت سال‌های طولانی از آخرین ماجراجویی نِیتِن دِرِیک، وی باری دیگر و به اجبار وارد دنیای دزدان می‌شود. دریک که به اجبار وارد این ماجراجویی شده، وارد بزرگ‌ترین ماجراجویی عمرش در پی یافتن توطئه‌ای که در گذشته برای یک شکارچی گنج انجام شده می‌رود. با این حال تمام ماجراجویی‌ها پیامدهای خودشان را دارند و جدیدترین ماجراجویی نیتن قدرت فیزیکی،  عقلانی و در نهایت حس فداکاری برای کسانی که دوستشان دارد را مورد آزمایش قرار می‌دهد. Uncharted 4: A Thief’s End جدیدترین نسخه از سری بازی‌های Uncharted که جوایز زیادی را هم به خانه برده است. این بازی توسط استودیوی ناتی داگ در دست ساخت است به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. Uncharted 4 حماسی‌ترین نسخه در این سری است که شامل مکانیک‌های گیم‌پلی داینامیک در مبارزات و بخش پلتفرمر است و محیط‌های وسیع‌تر برای کاوش در آن‌ها با گرافیک پیشرفته و انیمیشن شخصیت‌ها، به این بازی زندگی می‌بخشد. Uncharted 4: A Thief’s End بهار سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده