نویسنده: دانیال نوروزی
// دوشنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۰

نویسنده‌ی سابق Uncharted از بازی Star Wars استودیو ویزرال گیمز می‌گوید

امی هنینگ، نویسنده‌ی تازه وارد استودیو ویزرال گیمز که سابقه‌ی درخشانی در استودیو ناتی داگ و سه گانه‌ی Uncharted دارد، در صفحه‌ی توییتر خود صحبت‌هایی در مورد بازی جدید Star Wars کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.
اگر از طرفداران پر و پا قرص سری Uncharted باشید، حتما با امی هنینگ، نویسنده‌ی سه قسمت اول این سری آشنا هستید. وی چند ماه پیش به دلایل نامعلومی از استودیو ناتی داگ جدا شد و به ویزرال گیمز پیوست که هم‌اکنون در حال کار بر روی بازی جدیدی از سری Star Wars است. الکترونیک آرتز سال گذشته امتیاز ساخت بازی از سری پرطرفدار Star Wars را از لوکاس آرتز دریافت کرد و چند استودیو خود را برای ساخت بازی‌هایی در سبک‌های مختلف از این سری به کار گرفت که یکی از آنها، ویزرال گیمز است که در کارنامه‌ی خود بازی‌هایی مانند Dead Space را دارد. شایعات متعددی در مورد این بازی از جمله سوم شخص بودن آن به گوش رسیده است و پیوستن امی هنینگ به این استودیو، تا حد زیادی به این شایعات دامن زده است. وی در صفحه‌ی رسمی توییتر خود، در جواب به یک توییت دیگر که از وی پرسیده بود آیا هنوز بازی Star Wars در دستور کار است، پاسخ مثبت داد. همچنین در پاسخ به کاربری دیگر که علاقه‌ی خود را نسبت به کارهای قبلی وی ابزار کرده بود، گفت که نمی‌تواند تا لحظه‌ی نمایش چیزی که وی و تیم ویزرال گیمز در حال کار بر رویش هستند، صبر کند. پس از این صحبت‌ها، تاد استاش‌ویک، یکی از اعضای استودیو ویزرال به تعریف از بازی جدید این تیم پرداخت و اظهار داشت که آنها در حال توسعه‌ی یک بازی بسیار جالب هستند که همه از بازی‌ کردن آن هیجان زده خواهند شد.
star-wars-1313 خیلی‌ها انتظار دارند ویزرال گیمز راه بازی کنسل شده‌ی Star Wars 1313 را برود. Star Wars 1313 توسط لوکاس آرتز در دست ساخت بود و به خاطر گرافیک مافوق تصور و فضایی منحصر به فرد مورد توجه قرار گرفت اما هیچوقت به مرحله‌ی انتشار نرسید.
الکترونیک آرتز هنوز هیچ اطلاعاتی راجع به این بازی ارائه نداده است. ولی اینطور که مشخص است، فعلا تمرکز تیم ویزرال گیمز روی تمام کردن ساخت بازی Battlefield: Hardline است و باید بعد از عرضه‌ی این بازی منتظر اخبار Starwars باشیم. انتظار می‌رود سال جاری ویزرال گیمز از بازی خود در سری جنگ ستارگان رونمایی کند، اما احتمالا ما شاهد عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۶ نخواهیم بود و دو سال دیگر، شاید زمان مناسبی برای این بازی می‌تواند باشد. الکترونیک آرتز در چند سال آینده سعی دارد تا بازی‌های بزرگی را از دل داستان‌های Star Wars عرضه کند. استودیو دایس، که به خاطر سری بازی‌های Battlefield معروف است، در حال ساخت بازی تیراندازی اول شخص Star Wars: Battlefront است که برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. به غیر از تیم دایس و ویزرال گیمز، هنوز مشخص نیست چه استودیوهای دیگری در شرکت الکترونیک آرتز مشغول به ساخت بازی از داستان‌های Star Wars هستند. منبع: توییتر رسمی امی هنینگ


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده