نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

انتشار اولین تریلر انیمه Masters of the Universe شبکه نتفلیکس

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تریلر رسمی فصل اول انیمه Masters of the Universe: Revelation را منتشر کرد که در آن شاهد تصاویر زیادی هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فصل اول انیمه Masters of the Universe: Revelation منتشر شده است. این انیمه درواقع دنباله مستقیم انیمیشن Masters of the Universe است که در سال ۱۹۸۳ منتشر شده بود و انیمه جدید آن توسط استودیوی انیمیشن‌سازی پاورهاوس، سازنده انیمه Castlevania و انیمه Blood of Zeus تولید شده است. در طول اولین تریلر انیمه Masters of the Universe: Revelation به دنیای اترنیا باز می‌گردیم که خطری بزرگ آن را تهدید می‌کند و در ادامه می‌توانید این تریلر جذاب را ازطریق یوتیوب شبکه نتفلیکس تماشا کنید.

هی من در حال حمله در فصل اول انیمه Masters of the Universe: Revelation

انیمه Masters of the Universe: Revelation یک بازگشت به دنیای اترنیا و یک دنباله مستقیم از سری کلاسیک آن است. در این انیمه شاهد بازگشت هی من، اورکو، کرینگر و Man-At-Arms هستیم که این انیمه قرار است داستان جنگجویان، قهرمانان و محافظان قلعه گری‌اسکال را دربرابر اسکلتور، Evil-Lyn، بیست من (Beast-Man) و اسنیک مانتین دنبال کند. اما پس از یک نبرد نهایی که باعث شکست اترنیا می‌شود، حالا همه‌چیزی به تیلا بستگی دارد. او سفری را برای کشف اسرار گری‌اسکال آغاز می‌کند که طرفداران He-Man و Masters of the Universe حدود ۲۵ سال منتظر آن هستند.

کریس وود، مارک همیل، سارا میشل گلر، لیام کانینگهام، لینا هیدی، دایدریچ بیدر، آلیسیا سیلورستون، گریفین نیومن، سوزان ایزنبرگ، کوین مایکل ریچاردسون، کوین کانروی، هنری رالینز، جیسون موس، آلن اوپنهایمر، جاستین لانگ، تونی تاد، فیل لامار، کری سامر، هارلی کوئین اسمیت، دنیس هیزبرت، جای تاوار، تیفانی اسمیت و آدام گریفورد، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمه Masters of the Universe: Revelation حضور دارند.

انیمه Masters of the Universe: Revelation در دو فصل تولید خواهد شد که فصل اول این انیمه در تاریخ ۲۳ ژوئیه (۱ مرداد) از نتفلیکس پخش خواهد شد. کوین اسمیت وظیفه ساخت این انیمه را بر عهده دارد. 


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده