نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۲۹

ریبوت فیلم The Haunted Mansion به نویسندگی کتی دیپلاد در دست ساخت است

والت دیزنی دوباره ساخت بازسازی فیلم The Haunted Mansion را آغاز کرده و به همین منظور کتی دیپلاد را برای نوشتن فیلمنامه این فیلم کمدی ترسناک استخدام کرده است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت والت دیزنی دوباره در نظر دارد تا اقتباس جدیدی از فیلم The Haunted Mansion (عمارت متروکه) را تولید و منتشر کند. دیزنی اخیرا کتی دیپلاد را برای نوشتن فیلمنامه این فیلم کمدی ترسناک استخدام کرده است که او بیشتر برای نوشتن فیلمنامه ریبوت فیلم Ghostbusters (شکارچیان روح)، فیلم The Heat (مخمصه) و فیلم Snatched (ربوده‌شده) شناخته می‌شود. همچنین دن لین و جاناتان ایریخ به‌عنوان تهیه‌کننده از شرکت Rideback در این فیلم حضور خواهند داشت. لین و ایریخ پیش از این همکاری موفقی با دیزنی برای ساخت فیلم Aladdin (علاالدین) داشته‌اند.

کتی دیپالد

عمارت متروکه درواقع یک پارک تفریحی از دیزنی است که در سال ۱۹۶۹ برای اولین‌بار بازگشایی شد و در سال ۲۰۰۳، والت دیزنی فیلم The Haunted Mansion را تولید و منتشر کرد. راب مینکاف وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشت و در این فیلم کمدی شاهد حضور بازیگرانی چون ادی مورفی، ترنس استامپ، ناتانیل پارکر، مارشا توماسون، جنیفر تیلی و کلی استیبلز بودیم. در سال ۲۰۱۰ دیزنی تلاش کرد تا با همکاری گیرمو دل تورو قسمت جدیدی از این فیلم را منتشر کند که دل تورو وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم را بر عهده داشت و همچنین شاهد حضور وی به‌عنوان تهیه‌کننده نیز بودیم.

این فیلم قرار بود اقتباسی تاریک‌تر از فیلم اول باشد که ترکیبی از صحنه‌های ترسناک و خنده‌دار را قرار بود به تصویر بکشد. بااین‌حال، دل تورو در اواخر سال ۲۰۱۰ با دریم‌ورکس قرارداد همکاری امضا کرد تا از این پروژه خارج شود و از آن زمان صحبت جدیدی در مورد فیلم The Haunted Mansion شنیده نشده نبود. عمارت متروکه تنها پارک تفریحی نیست که فیلمی براساس آن ساخته شده است. دیزنی پیش از این مجموعه فیلم Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کارائیب) را تولید کرده بود که عملکرد بسیار موفقی را در گیشه داشته است.

پس از آن فیلم Jungle Cruise (جانگل کروز) با بازی دواین جانسون و امیلی بلانت، را براساس پارک تفریحی دیگر خود تولید کرده که این فیلم لایو اکشن اکنون برای اکران در تاریخ ۳۰ ژوئیه ۲۰۲۱ (۸ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از فیلم The Haunted Mansion از جمله زمان شروع تولید، انتشار در سینماها یا سرویس استریم دیزنی پلاس، بازیگران یا زمان انتشار آن در دسترس نیست. 


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده