نویسنده: رضا علمی
// دوشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵

آدام مک کی کارگردانی فیلم Don’t Look Up را انجام خواهد داد

آدام مک‌کِی، کارگردان فیلم Vice، برای کارگردانی فیلمی هجو از برخورد شهاب‌سنگ به‌ زمین با عنوان Don’t Look Up (به بالا نگاه نکن) شرکت پارامونت پیکچرز انتخاب شد.

طبق گزارش سایت خبری دِدلاین، آدام مک‌کِی، کارگردان، فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده، کمدین و بازیگر آمریکایی، برای کارگردانی فیلمی هجو از برخورد شهاب‌سنگ به‌ زمین با عنوان Don’t Look Up (به بالا نگاه نکن) شرکت پارامونت پیکچرز (Paramount Pictures) انتخاب شد. مک‌کِی بنابر قراردادی که با این شرکت فیلمسازی دارد، بار دیگر با پارامونت پیکچرز در فیلمی جدید همکاری خواهد داشت.  

Mckay

فیلم Don’t Look Up، فیلمی هجو با تِمی تاریک خواهد بود و طبق گفتهٔ آدام مک‌کِی به‌سایت دِدلاین، این فیلم در کلاس فیلم‌هایی چون Wag the Dog (سگ را بجنبان)، Dr. Strangelove (دکتر استرنجلاو) و Network (شبکه) خواهد بود؛ وی در این رابطه چنین گفت:

این فیلم، فیلمی هجو است که تِمی تاریک خواهد داشت و می‌توان گفت شبیه به فیلم‌ Wag the Dog، فیلم Dr. Strangelove و فیلم Network خواهد بود و اگر به‌خوبی هر کدام از این فیلم‌ها باشد، از نتیجه کار خوشحال خواهم شد. داستان فیلم نیز در مورد دو ستاره‌شناس معمولی است که کشف می‌کنند شهاب سنگی تا شش ماه آینده به زمین برخورد خواهد کرد و باید تور رسانه‌ای برگزار کنند و بشریت را از این خطر آگاه سازند.

آخرین فیلمی که از آدام مک‌کِی روی پردهٔ سینما رفت، فیلم بیوگرافی، درام، کمدی و تاریخی Vice (معاون) بود شرکت آناپورنا پیکچرز (Annapurna Pictures) بود که در این فیلم بازیگرانی چون کریستین بیل در نقش دیک چینی، الکس مک‌نیکول در نقش جوانی‌های دیک چینی، ایدن گیل در نقش جوانی‌های دیک چینی، ایمی آدامز در نقش لین چینی، کیلی اسپینی در نقش جوانی‌های لینی چینی، کارولینا کندی دورنس در نقش جوانی‌های لین چینی، استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد، سم راکول در نقش جرج دبلیو. بوش، الیسون پیل در نقش مری چینی، لیلی ریب در نقش لیز چینی، وایولت هیکس در نقش جوانی‌های لیز چینی، تایلر پری در نقش کالین پاول، جیسی پلمونز در نقش کورت (راوی) و جاستین کرک در نقش اسکوتر لیبی حضور داشتند و به‌ایفای نقش پرداختند. فیلم Vice زندگی دیک چنی از روزهای ابتدایی حضور وی در کنار ریچارد نیکسون، سی‌وهفتمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، تا مدیریت شرکت هالیبرتن و سرانجام تصدی پست معاونت ریاست جمهوری در کابینه جرج دبلیو. بوش را روایت خواهد کرد؛ این فیلم امتیازات نسبتاً خوبی از منتقدان دریافت کرد و با بودجهٔ ۶۰ میلیون دلاری، فروش ۷۷ میلیون دلاری در گیشه داشت.

آدام مک‌کِی کارگردانی فیلم‌های معروفی را بر عهده داشته است که از میان آن‌ها می‌توان به فیلم The Big Short (رکورد بزرگ)، فیلم Anchorman 2: The Legend Continues (گوینده ۲: افسانه ادامه دارد)، فیلم The Other Guys (اون‌ یکی‌ها) و فیلم Step Brothers (برادرخوانده) اشاره کرد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده