نویسنده: رضا علمی
// جمعه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

پوسترهایی جدید از فیلم Maleficent: Mistress of Evil منتشر شد

والت دیزنی پوسترهایی جدید از شخصیت‌های اصلی داستان فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) را منتشر کرد.

شرکت والت دیزنی (Walt Disney) پوسترهایی جدیدی از فیلم Maleficent: Mistress of Evil (مالیفیسنت: معشوقه شیطان) منتشر کرد که در این پوسترها شاهد حضور شخصیت‌‌ اصلی داستان قسمت دوم فیلم فانتزی تاریک Maleficent (مالیفیسنت) و دیگر شخصیت‌های داستانی هستیم. پوسترهای منتشرشده را در پایین مشاهده می‌کنید:

Maleficent: Mistress of Evil

فیلم Maleficent به کارگردانی رابرت استرومبرگ و با بازی آنجلینا جولی و ال فانینگ، در سال ۲۰۱۴ اکران شد. این فیلم لایو اکشن بازسازی انیمیشن Sleeping Beauty (زیبای خفته) بود که تمرکز آن بیشتر روی شخصیت شرور مالیفیسنت قرار داشت. فیلم Maleficent موفق شد ۷۵۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و تبدیل به چهارمین فیلم موفق سال ۲۰۱۴ میلادی از نظر تجاری شود. سال ۲۰۱۶، شرکت والت دیزنی پیکچرز، ساخت دنباله فیلم Maleficent را رسماً تأیید و اعلام کرد. داستان قسمت اول فیلم Maleficent در مورد زنی جوان، بسیار زیبا و با قلبی پاک بود که زندگی آرام و شادی داشت و در جنگلی که همه‌چیز در آن صلح‌آمیز بود بزرگ شد. البته این شرایط همیشه همین‌گونه شاد و آرام باقی نماند و با ورود ارتشی مهاجم به آن سرزمین، همه‌چیز تغییر کرد. مالیفیسنت بزرگ شده بود تا محافظت سرزمینش را بر عهده داشته باشد، اما درنهایت با خیانت بزرگ و بی‌رحمانه‌ای روبه‌رو می‌شود که بسیار به‌خاطر این اتفاق زجر می‌کشد؛ اتفاقی که باعث می‌شود قلب پاک او تبدیل به سنگ شود. او تصمیم گرفت که این کار خائنان را بی‌پاسخ نگذارد و انتقام خوبی از آن‌ها بگیرد. پس مبارزه‌ای حماسی را علیه جانشین پادشاهی که به سرزمینش حمله کرده بود به راه انداخت و طلسمی روی فرزند تازه به دنیا آمده‌ او به نام آرورا قرار داد. همینطور که روزبه‌روز این کودک بزرگ می‌شد مالیفیسنت متوجه شد که آرورا در پیش خود کلیدی دارد که می‌تواند دوباره صلح و آرامش را به سرزمین او برگرداند و شاید به‌نوعی این کلید بتواند شادی واقعی را برای مالیفیسنت به ارمغان بیاورد.

کارگردانی فیلم Maleficent: Mistress of Evil بر عهدهٔ یواخیم رانینگ است؛ کسی که کارگردانی فیلم‌هایی همچون Bandidas (باندیداس)، Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی‌گویند) و مجموعهٔ تلویزیونی Marco Polo (مارکو پولو) را در کارنامه دارد. مدیر اجرایی تولید فیلم Maleficent نیز انتخاب شده است؛ پاتریک تاتوپولوس فرانسوی یونانی که مدیریت اجرایی تولید فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) را بر عهده داشت، مدیر اجرایی فیلم جدید شرکت دیزنی خواهد بود. لیندا وولورتون، نویسنده فیلم ابتدایی، نویسندگی فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد. نوآ هارپستر و مایکا فیتزرمن بلو، نویسندگانی بودند که نسخه‌های اولیه فیلمنامه این اثر را نوشتند. جو روث هم تهیه‌کنندگی این پروژه را بر عهده دارد.

اتفاقات فیلم Maleficent: Mistress of Evil چند سال پس از حوادث فیلم Maleficent آغاز خواهد شد که این فیلم همچنان به‌ بررسی رابطه پیچیده بین پری شاخدار و ملکه جدید خواهد پرداخت که اکنون نیاز به‌ اتحاد جدیدی برای مواجهه و مبارزه با دشمنان جدید و محافظت از گیاهان و موجودات جادویی که در آن ساکن هستند، دارند. آنجلینا جولی، ال فانینگ، میشل فایفر، اد اسکرین، چویتل اجیوفور، جن مورای، دیوید گیسی، هری دکینسون، سم رایلی، جودی شکونی، وارویک دیویس، جان کارو، ایملدا استنتون، جونو تیمپل، لسلی منویل و رابرت لیندسی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Maleficent: Mistress of Evil حضور دارند و به‌ ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Maleficent: Mistress of Evil برای اکران در تاریخ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۹ (۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده