نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸

بازیگران سریال Cowboy Bebop معرفی شدند

شبکه نتفلیکس چهار بازیگر اول سریال Cowboy Bebop را رسما تایید و معرفی کرد که در آن شاهد چهره‌های شناخته شده‌ای هستیم.

آذر گذشته بود که شبکه نت‌ فلیکس از ساخت سریالی لایو اکشن براساس انیمه Cowboy Bebop (کابوی بیپاپ) خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین بازیگران این سریال لایو اکشن تایید و معرفی شده‌اند. شبکه Netflix اخیرا بازیگر چهار شخصیت اسپایک اسپیگل، جت بلک، فی ولنتاین و شخصیت شرور و منفی ویشس (Vicious) را معرفی کرده است. طبق توییتی که شبکه نتفلیکس در توییتر منتشر کرده، جان چو با سابقه بازی در سه قسمت از فیلم Star Trek (پیشتازان فضا) و فیلم Searching (جستجو) در نقش اسپایک اسپیگل که به یک شخصیت جایزه بگیر با لبخند مرگبار توصیف شده، مصطفی شکیر با سابقه بازی در نقش بوشمستر در فصل دوم سریال Luke Cage (لوک کیج) در نقش جت بلک که کاپیتان بیپاپ است، دنیلا پیندا با سابقه بازی در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) در نقش فی ولنتاین که یکی دیگر از جایزه بگیران است و الکس هسل با سابقه بازی در فیلم Suburbicon (سابربیکن) در نقش شخصیت Vicious که دشمن اسپایک است، چهار بازیگر اول سریال کابوی بیپاپ هستند.

بازیگران Cowboy Bebop

همچنین حضور شخصیت اد یا ادوارد وانگ نیز در سریال Cowboy Bebop تایید شده، اما هنوز بازیگر این نقش انتخاب و معرفی نشده است. انیمه Cowboy Bebop در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و تنها ۲۶ قسمت از آن تولید و منتشر شده است. این انیمه ترکیبی منحصربه‌فرد از عناصر مختلف مثل عناصر وسترن و نوآر است و همچنین این انیمه دارای یک موسیقی متن جاز نیز است که این موسیقی متن توسط یوکو کانو نوشته و ساخته شده است. الکس گارسیا لوپز که پیش از این در سریال‌هایی چون سریال Daredevil (دردویل)، سریال The Punisher (پانیشر) و سریال The Witcher (ویچر)، با نتفلیکس همکاری کرده بود، کارگردانی دو قسمت اول سریال Cowboy Bebop را بر عهده دارد. 

کریستوفر یاست با سابقه حضور در تیم نویسندگان فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک)، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت اول یا آزمایشی (پایلوت) سریال Cowboy Bebop را بر عهده داشته است. فصل اول این سریال لایو اکشن قرار است در ۱۰ قسمت تولید شود و  آندره نمک، جاش اپلبام، اسکات روزنبرگ و جف پینکنر، به‌عنوان شورانر و تهیه کننده اجرایی در این سریال حضور دارند. شینیچیرو واتانابه، خالق اصلی انیمه Cowboy Bebop، نیز به‌عنوان مشاور در این پروژه حضور خواهد داشت. 


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده