نویسنده: مهرداد داودی
// دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۵

حمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گوید

حمید گودرزی، مجری مسابقه «پنج ستاره» می‌گوید بسیاری از افراد شناخته شده بنابر دلایل مختلف حضورِ عادی را در برنامه «پنج ستاره» رد کرده‌اند.

مسابقه تلویزیونی پنج ستاره با اجرای حمید گودرزی محصول شبکه پنج سیما است که هر هفته، پنجشنبه و جمعه روی آنتن می‌رود. در این برنامه شرکت‌کننده‌ها برای بردن جایزه‌ای ۵۰ میلیون تومانی به رقابت می‌پردازند. حال، بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ایران، حمید گودرزی درباره دلایل شرکت نکردن افراد شناخته شده در این برنامه تلویزیونی صحبت‌هایی کرده است. حمید گودرزی در این باره به شرح زیر سخن گفته است:

در جلسه‌ای با مسئولان مسابقه «پنج‌ستاره» لیستی از اشخاص شناخته شده تنظیم کردیم و آن‌ها را برای حضور در برنامه دعوت کردیم اما خیلی از آنها نپذیرفتند که رو به روی دوربین به سوال‌ها پاسخ دهند؛ عده‌ای هم گفتند که مایل هستند که به برنامه بیایند و در مسابقه شرکت کنند اما در صورتی که جواب سوال‌ها را در اختیار آنها بگذاریم.

گودرزی در ادامه افزود:

اینکه آن‌ها جواب سوال‌ها را خواستند به خاطر برد مالی و جایزه نبود؛ بلکه این افراد بحث از آبرویشان را جلو می‌کشیدند و می‌گفتند که اگر نتوانند به سوالات پاسخ دهند مقابل مردم و مخاطبان حس خوبی نخواهند داشت.

مسابقه «پنج ستاره» با هدف به چالش کشیدن اطلاعات شرکت کننده‌ها طراحی شده است. در ابتدا اجرای این برنامه برعهده اشکان خطیبی بود و سپس حمید گودرزی جانشین وی شد. علاقه‌مندان به شرکت در «پنج ستاره» می‌توانند از طریق سامانه ۱۰۰۵۲۱ و اپلیکیشن این برنامه اقدام کنند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده