نویسنده: مهرداد داودی
// پنجشنبه, ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵

تهیه کننده فیلم متری شیش و نیم درباره جدایی شهاب حسینی از این فیلم می‌گوید

سید جمال ساداتیان در مصاحبه‌ای ادعا کرده است که شهاب حسینی نمی‌خواست نقش منفی بازی کند و به همین دلیل از فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» کنار رفت.

مدتی پیش بود که اعلام شد شهاب حسینی، بازیگر نام‌آشنای سینمای ایران یکی از بازیگران فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی بوده است، اما پس از مدتی از بازی در این فیلم سینمایی کنار رفته است. حال و بنابر اخبار جدید سینمای ایران، سید جمال ساداتیان، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» در مصاحبه‌ای صحبت‌هایی درباره دلیل جدایی شهاب حسینی از این فیلم مطرح کرده است. ساداتیان در این‌باره چنین گفته است:

نقشی که قرار بود شهاب حسینی در این فیلم بازی کند، کاراکتر منفی بود و با توجه به ذهنیتی که مردم نسبت به کاراکترهای این بازیگر داشتند، بازی در این نقش کمی برایشان ناگوار بود. آقای حسینی فکر می کردند که این نقش در ذهن مخاطب نسبت به تصویری که از او دارد تاثیر بگذارد. بنابراین دلایل این‌طوری داشتند که از فیلم جدا شدند. در فیلمنامه متوجه این موضوع شده بودند ولی شاید ابتدا این تصور را داشتند که بازیگر هر نقشی را می‌تواند بازی کند؛ اما زمانی که دورخوانی ها شروع شد، تحلیل‌ها و تصمیم‌شان تغییر کرد.

فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی به زودی در جشنواره فجر حضور خواهد داشت. این فیلم پیمان معادی، نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و فرهاد اصلانی را به عنوان بازیگر دارد. سعید روستایی، کارگردان «متری شیش و نیم» پیش از این فیلم سینمایی «ابد و یک روز» را ساخته است.

نظر شما کاربران زومجی درباره اظهارات سید جمال ساداتیان چیست؟


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده