نویسنده: رضا علمی
// یکشنبه, ۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۲

گیرمو دل تورو تهیه‌کنندگی نسخه بازسازی فیلم ترسناک Terrified را بر عهده خواهد داشت

گیرمو دل تورو تهیه‌کنندگی نسخه بازسازی فیلم آرژانتینی Terrified (وحشت‌‌زده) را بر عهده خواهد داشت.

گیرمو دل تورو، کارگردان، تهیه‌کننده و فیلم‌نامه‌نویس مکزیکی، تهیه‌کنندگی نسخهٔ آمریکایی فیلم ترسناک Terrified (وحشت‌‌زده) را که محصول سینمای آرژانتین است بر عهده خواهد داشت. طبق گزارش سایت دِدلاین، این کارگردان برندهٔ جایزهٔ اسکار فیلم جدید کمپانی فاکس سرچ‌لایت (Fox Searchlight) را انجام خواهد داد و این سایت این خبر را به‌صورت رسمی تأیید کرده است. نام نسخهٔ اصلی فیلم، Aterrados بود که در سال ۲۰۱۷ اکران شد.

دمیان راگنا که نویسندگی فیلمنامه و کارگردانی نسخهٔ اصلی فیلم Terrified را بر عهده داشت، قرار است کارگردانی نسخهٔ هالیوودی و انگلیسی‌زبان را نیز بر عهده بگیرد. ساشا گرواسی که برندهٔ جایزهٔ اِمی و جایزه ایندیپندنت اسپیریت (Independent Spirit Award) است، نگارش فیلمنامهٔ نسخهٔ جدید این فیلم ترسناک را انجام خواهد داد.

داستان فیلم Terrified در مورد اتفاقات عجیبی است که در یکی از محله‌های شهر بوینس آیرس رخ می‌دهد و بعد از وقوع این اتفاقات، دکتری متخصص در امور ماوراءالطبیعه و همکارش که مأمور سابق پلیس است وارد ماجرا می‌شوند و تحقیقات آن‌ها پرده از اتفاقات وحشتناکی برمی‌دارد و این دو نفر باید هرچه سریع‌تر جلوی شیطان رهاشده را بگیرند تا پیش از آنکه قدرتش زیاد شده و در تمام سطح شهر پخش شود.

Terrified

داستان فیلم Terrified در مورد اتفاقات عجیبی است که در یکی از محله‌های شهر بوینس آیرس رخ می‌دهد و بعد از وقوع این اتفاقات، دکتری متخصص در امور ماوراءالطبیعه و همکارش که مأمور سابق پلیس است وارد ماجرا می‌شوند و تحقیقات آن‌ها پرده از اتفاقات وحشتناکی برمی‌دارد

اوایل سال جاری بود که کمپانی فاکس سرچلایت که زیر مجموعه کمپانی فاکس قرن بیستم است، از امضای یک قرارداد همکاری بلند مدت با گیرمو دل تورو، کارگردان‌ فیلم‌هایی چون فیلم The Shape of Water (شکل آب)، فیلم Hellboy (پسر جهنمی) و فیلم Crimson Peak‌ (قله‌ای به رنگ خون)، برای ساخت و انتشار فیلم خبر داد. این قرارداد شامل فیلم‌های لایو اکشنی که دل تورو به‌عنوان نویسنده، تهیه‌کننده یا کارگردان حضور دارد، خواهد شد. علاوه بر این، فاکس سرچلایت در حال ایجاد یک بخش جدید است تا به خانه‌ای برای پروژه‌هایی در سبک ترسناک، علمی‌-تخیلی و فانتزی تبدیل شود. این موضوع شامل فیلم‌هایی که دل تورو قرار است تولید و منتشر کند هم می‌شود. فاکس سرچلایت قرار است وظیفه ساخت، تأمین مالی پروژه، بازاریابی و همچنین انتشار این فیلم‌ها را بر عهده داشته باشد. فیلم Antlers اولین فیلم این بخش جدید خواهد بود که داستان یک معلم مدرسه ابتدایی را روایت می‌کند که درگیر مشکلات یک دانش آموز در کلاسش می‌شود. با این حال، این دانش آموز، یک دانش‌آموز معمولی نیست و او دارای یک راز خانوادگی اسرار آمیز با عواقب بسیار مرگباری است. کارگردانی این فیلم بر عهده اسکات کوپر خواهد بود و کار نوشتن فیلمنامه فیلم Antlers نیز بر عهده نیک آنتوسکا و هنری چاسیسان براساس یک داستان کوتاه به‌نام The Quiet Boy(پسر ساکت) اثر آنتوسکا، بوده است. دل‌تورو، دیوید گویر و جی. مایلز دیل به‌عنوان تهیه‌کننده و کوین تورن به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهند داشت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده