نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۹

فیلم Super Troopers 2 بزودی منتشر خواهد شد

سازندگان فیلم سربازان فوق العاده ۲ (Super Troopers 2) اعلام کردند که ساخت این فیلم به پایان رسیده و بزودی منتشر خواهد شد.

فیلم Super Troopers 2، که دنباله فیلم کمدی سربازان فوق العاده (Super Troopers) محصول سال ۲۰۰۱ است، بزودی منتشر خواهد شد. این فیلم داستان گروهی از سربازان بی‌کفایت ایالت ورمونت آمریکا را روایت می‌کند. جی چاندراسکار، کارگردان این فیلم با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود اعلام کرد که فیلمبرداری فیلم Super Troopers 2 در تاریخ ۹ فوریه (۲۱ بهمن) به پایان رسیده است و بزودی این فیلم منتشر خواهد شد. چاندراسکار که کارگردانی فیلم اصلی را نیز بر عهده داشته، تصویری نیز از پایان فیلمبرداری این فیلم منتشر کرده است. او در این تصویر در کنار استیو لمی، بازیگر نقش مک وومک، ایستاده است. 

Super Troopers 2

فیلم Super Troopers 2 بخشی از برنامه Indiegogo است که در سال ۲۰۱۵ توانست بیش از ۴.۵ میلیون دلار بودجه دریافت کند. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت باکس آفیس موجو منتشر کرده، فیلم Super Troopers با بودجه‌ای معادل سه میلیون دلار تولید و در سال ۲۰۰۱ به روی پرده رفته است. این فیلم موفق شد بیش از ۲۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. اریک استول‌هانسکی، بازیگر نقش رابرت روتو، به مناسبت پایان فیلمبرداری فیلم Super Troopers 2 تصویری از آخرین روز فیلمبرداری این فیلم در توییتر شخصی خود به اشتراک گذاشته است.

Super Troopers 2

دیگر بازیگران اصلی فیلم Super Troopers از جمله پل سوتر، کوین هفرنان و برایان کاکس نیز در دنباله این فیلم باز خواهند گشت. همچنین شاهد حضور بازیگرانی جدیدی نیز در Super Troopers 2 خواهیم بود. چاندراسکار و بازیگران اصلی فیلم Super Troopers بخشی از گروه کمدی Broken Lizard هستند. این گروه فیلم‌های دیگری چون Beerfest، باشگاه ترس (Club Dread) و Slammin' Salmon را نیز تولید و منتشر کرده‌اند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده