NULL

NieR: Automata در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۷ عرضه می شود [TGS 2016]

سونی و اسکوئر انیکس دقایقی قبل در جریان کنفرانس خبری خود در نمایشگاه توکیو گیم شو 2016 رسما از تاریخ انتشار NieR: Automata برای پلی‌استیشن 4 و پی سی رونمایی کرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

رئسای ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و نینتندو در مراسم The Game Awards حضور خواهند داشت

جف کِیلی، مجری و تهیه‌کننده‌ی مراسم The Game Awards امروز اعلام کرد مدیران اجرایی سه پلتفرم ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و نینتندو فردا در این مراسم شرکت خواهند کرد. برای جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵ بیش از ۲۶۸ هزار نفر بازدیدکننده داشته است

نمایشگاه بازی توکیو، امسال از نظر تعداد مخاطب توانست به موفقیت عظیمی‌ برسد. توکیو گیم شو ۲۰۱۵ که از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ سپتامبر (۲۶ تا  ۲۹ شهریور) برگزار شد، توانست ۲۶۸ هزار بازدید کننده داشته باشد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید

پلی استیشن 4 موفق به دریافت بیشترین جوایز نمایشگاه TGS 2015 شد

پس از اتمام نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵ به صورت رسمی، سازمان اهدای جوایز این نمایشگاه برندگان بهترین بازی‌های هر بخش را اعلام کرد. با زومجی و مشاهده لیست بهترین بازی‌ها همراه باشید.

تماشا کنید: نمایش گیم پلی شگفت انگیز بازی Horizon: Zero Dawn به صورت زنده

به لطف نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، برای نخستین بار گیم‌پلی شگفت‌انگیز بازی Horizon: Zero Dawn به صورت زنده اجرا شد. برای تماشای این نمایش جدید، در ادامه با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

۲ مهر تاریخ انتشار نسخه آزمایشی بازی Arslan: The Warriors of Legend برای پلی‎استیشن 3 و 4

در جریان برگزاری نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵ اعلام شد که قرار است نسخه آزمایشی بازی Arslan: The Warriors of Legend در تاریخ ۲ مهرماه سال جاری (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵) در ژاپن برای کنسول‎های پلی‎استیشن 3 و پلی‎استیشن 4 عرضه شود. با زومجی در ادامه همراه باشید

اطلاعات جدیدی از داستان بازی Final Fantasy XV منتشر شد

در جریان نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، کمپانی اسکوئر انیکس اطلاعات جدیدی از داستان بازی Final Fantasy XV که هنوز چیزهای زیادی از آن مشخص نیست را منتشر کرد. در ادامه با زومجی و مشاهده این اطلاعات جدید همراه باشید.

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی Dark Souls 3 در نمایشگاه TGS 2015

در جریان نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، تریلر جدیدی از بازی Dark Souls 3 نمایش داده شد که در حدود ۴ دقیقه از گیم پلی بازی را نمایش می‌دهد. با جزییات خبر همراه زومجی باشید.

از نخستین بسته الحاقی بازی MGS V: The Phantom Pain رونمایی شد

در جریان نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، کمپانی کونامی از نخستین بسته الحاقی بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain رونمایی کرد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

تماشا کنید: ویدیوی گیم‌پلی جدید از بازی The Tomorrow Children

سونی ویدیوی جدیدی را از بازی The Tomorrow Children در جریان برگزاری نمایشگاه TGS 2015 منتشر کرده است. در این ویدیو برخی از ویژگی‌های بازی قابل مشاهده هستند. در ادامه با زومجی همراه باشید

تماشا کنید: حضور شخصیت «کارین کانزوکی» در بازی Street Fighter 5 تایید شد

کمپانی کپ‌کام در جریان نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، با انتشار تریلری جدید حضور شخصیت «کارین کانزوکی» را در بازی Street Fighter 5 تایید کرد. با زومجی و ویدیو معرفی این شخصیت مونث همراه باشید.

تماشا کنید: تریلر جدید و شگفت انگیز بازی Final Fantasy XV در نمایشگاه TGS 2015

در جریان نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، کمپانی اسکوئر انیکس تریلر جدید و شگفت‌انگیزی را از بازی Final Fantasy XV منتشر کرد که در ادامه می‌توانید به تماشا یا دانلود آن بپردازید. با زومجی همراه باشید.

تماشا کنید: مجموعه Kingdom Hearts HD II.8 Final Chapter Prologue معرفی شد

یکی از سورپرایزهای سونی در کنفرانس نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، معرفی مجموعه Kingdom Hearts HD II.8 Final Chapter Prologue بود. در ادامه با زومجی، نخستین ویدیو و اطلاعاتی از محتویات این مجموعه همراه باشید.

اولین اسکرین شات‌های The King of Fighters XIV, بازی انحصاری پلی‌ استیشن 4، منتشر شد

در جریان کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۵، اعلام شد که قسمت جدید بازی محبوب The King of Fighters به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. با زومجی، جزئیات خبر و تماشای اولین اسکرین‌شت‌های بازی همراه باشید

تماشا کنید: ویدیو جدید بازی World of Final Fantasy در نمایشگاه TGS 2015

در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵، این کمپانی تریلر جدیدی را از بازی دوست‌داشتنی World of Final Fantasy منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید. با زومجی همراه باشید.

بازی World of Tanks برای پلی استیشن 4 هم منتشر خواهد شد [بروزرسانی: تایید شد]

بازی آنلاین و محبوب World of Tanks که در انحصار پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی ویندوزی، ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان است، به احتمال بسیار زیاد در آینده‌ای نزدیک برای کنسول پلی‌استیشن 4 هم منتشر خواهد شد. با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید.

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Dark Souls 3 در نمایشگاه TGS 2015

در جریان نمایشگاه بازی‌ توکیو ۲۰۱۵ که پر از ویدیوهای جدید و اخبار هیجان‌انگیز بود، تریلر جدیدی هم از بازی مورد انتظار Dark Souls 3 منتشر شد که در ادامه شما را دعوت به تماشای آن می‌کنیم. با زومجی همراه باشید.

قسمت سوم بازی Danganronpa برای پلی‌ استیشن 4 و پلی‌ استیشن ویتا معرفی‌ شد

امروز و در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو، سونی در کنفرانس خود از دنباله بازی Danganronpa رونمایی کرد. قسمت سوم این بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد.با زومجی و جزئیات خبر همراه باشید

تماشا کنید: تریلر بازی انحصاری پلی استیشن ویتا، Mobile Suit Gundam Extreme Vs. Force

باندای نامکو امروز و در جریان کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه توکیو گیم شو، از یک بازی جدید از سری بازی‌های Gundam برای پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد. این بازی Gundam Extreme Vs. Force نام دارد. با زومجی و تماشای تریلر بازی همراه باشید

تماشا کنید: تاریخ عرضه بازی Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness در ژاپن مشخص شد

اسکوئرانیکس امسال با دستی پُر در کنفرانس خبری سونی در نمایشگاه بازی توکیو ۲۰۱۵ حاضر شد. این شرکت در نهایت امروز رسما تاریخ عرضه‌ی بازی Star Ocean 5: Integrity and Faithlessness را در کشور ژاپن اعلام کرد. در ادامه با زومجی همراه باشید.

صفحه ۱ از ۳