آخرین خبرهای شرکت کریتیو اسمبلی

کریتیو اسمبلی یک استودیو بازی سازی بریتانیایی است که در سال ۱۹۸۷ تاسیس شده و تبهر خاصی در ساخت بازی‌های استراتژی دارد. از جمله بازی‌های ساخته شده توسط این استودیو هم می‌توان به مجموعه Total War اشاره کرد.

تمرکز بازی شوتر جدید استودیو Creative Assembly روی جزئیات

به‌تازگی استودیوی بازی‌سازی کریتیو اسمبلی اطلاعات جدیدی از شوتر اول شخص و معرفی‌نشده‌ی خود را منتشر کرده است که نشان می‌دهند این بازی روی جزئیات تمرکز خواهد داشت.

اعلام تاریخ انتشار به‌روزرسانی Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3

به‌تازگی استودیو Creative Assembly تاریخ انتشار به‌روزرسانی رایگان Immortal Empires برای بازی Total War: Warhammer 3 را مشخص کرد.

پخش تریلر حالت Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3

استودیو کریتیو اسمبلی تریلر جدیدی از به‌روزرسانی مورد انتظار Immortal Empires بازی Total War: Warhammer 3 را در آستانه‌ی انتشار آن پخش کرد.

بررسی بازی Total War: Warhammer 3

پس از گذشت تقریبا ۵ سال از انتشار نسخه دوم سه‌گانه وارهمر، کریتیو اسمبلی با ساخت بازی Total War: Warhammer 3، کامل‌ترین و بهترین نسخه این سه‌گانه را تحویل طرفداران داد.

نمایش نیروی Soul Grinders در تریلر Total War: Warhammer III

استودیو کریتیو اسمبلی و شرکت سگا تریلر جدیدی از بازی Total War: Warhammer III به اشتراک گذاشتند تا طرفدارها را با نیروی Soul Grinders آشنا کنند.

رونمایی از جناح تازه در تریلر بازی Total War: Warhammer 3

جناح Daemons of Chaos به‌عنوان هشتمین جناح بازی Total War: Warhammer 3 معرفی شد که قابلیت شخصی‌سازی بسیاری را در اختیار می‌گذارد.

نمایش نژاد اسلانش در تریلر بازی Total War: Warhammer III

استودیو کریتیو اسمبلی تریلر جدیدی از بازی Total War: Warhammer III پخش کرد که نژاد Fiends of Slaanesh را نمایش می‌دهد.

نمایش نقشه کمپین در تریلر بازی Total War: Warhammer 3

تریلر جدیدی از Total War: Warhammer 3 پخش شده است که بخش‌های مختلفی از نقشه‌ی بازی را به نمایش می‌گذارد.

انتشار تریلر جدید بازی Total War: Warhammer 3

تریلر جدیدی از بازی استراتژیک Total War: Warhammer 3 منتشر شده است که به معرفی بیشتر یکی از نژادهای بازی می‌پردازد.

اعلام تاریخ انتشار بازی Alien: Isolation برای موبایل

استودیو کریتیو اسمبلی با پخش یک تریلر از نسخه‌ی موبایل بازی Alien: Isolation اعلام کرد که گیمرها چه زمانی قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود.

اعلام تاریخ انتشار بازی Total War: Warhammer 3

تاریخ عرضه‌ی Total War: Warhammer 3 مشخص شد و حالا می‌دانیم که این بازی استراتژی از همان روز اول در دسترس مشترکین ایکس باکس گیم پس روی کامپیوتر قرار می‌گیرد.

Total War: Warhammer 3 تا سال ۲۰۲۲ تاخیر خورد

استودیو کریتیو اسمبلی در مورد تاخیر عرضه Total War: Warhammer 3 بیان کرد که تاخیر این بازی باعث می‌شود که با محصولی کامل‌تر روبرو باشیم.

رونمایی از بسته الحاقی بازی Total War Saga: Troy با تم افسانه های یونانی

بسته‌ی الحاقی Mythos بازی Total War Saga: Troy به‌تازگی با انتشار تریلری معرفی شده است و قرار است موجوداتی افسانه‌ای را از اسطوره‌شناسی یونان باستان به این بازی اضافه کند.

تریلر معرفی هیولا جدید بازی Total War: Warhammer 2

تریلر جدیدی از Total War: Warhammer 2 منتشر شده که در آن یکی از هیولاهای جدید آخرین بسته‌ی الحاقی این بازی معرفی می‌شود.

ویژگی‌ های جذاب ریمستر Total War: Rome در تریلر تازه بازی

تریلر تازه‌ی بازی Total War: Rome Remastered نگاهی جامع به تمام مواردی دارد که بازیکنان باید پیش از تجربه‌ی آن بدانند.

انتشار تریلر DLC جدید بازی Total War: Warhammer 2

بسته‌ی الحاقی The Silence and The Fury در آینده برای بازی Total War: Warhammer 2 عرضه خواهد شد. شرکت Creative Assembly و سگا تریلر این DLC را تحویل طرفدارها دادند.

حمله شیاطین به دشمنان در تریلر جدید بازی Total War: Warhammer 3

تریلر جدیدی از Total War: Warhammer 3 منتشر شده که در آن Khorne، خدای خون و Skarbrand، شیطانی قدرتمند را در یک میدان نبرد خونین می‌بینیم.

اولین تصویر از بازی علمی تخیلی سازندگان Total War

کریتیو اسمبلی به‌تازگی در توییتر خود علاوه‌بر اعلام خبر جذب نیرو، اولین تصویر از بازی علمی-تخیلی خود را منتشر کرده که پر از ارجاعات مختلف به خود استودیو و سگا است.

اعلام زمان نمایش گیم‌پلی Total War: Warhammer 3 با پخش تیزر جدید بازی

بالاخره با یک تیزر کوتاه مشخص شد که چه روزی می‌توانیم منتظر پخش نمایش مفصل گیم‌پلی بازی Total War: Warhammer 3 و از راه رسیدن تریلر سینماتیک آن باشیم.

سیستم مورد نیاز بازی Total War: Rome Remastered

همزمان با فرا رسید روز عرضه بازی Total War: Rome Remastered، تیم سازنده از مشخصات پیشنهادی و مورد نیاز جهت اجرای آن رونمایی کرد.

صفحه ۱ از ۱۱