شرکت تری آرک | اخبار بازی ها

تری آرک یک استودیو بازیسازی آمریکایی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۶ آغاز کرده و تا به امروز نسخه‌های مختلفی از مجموعه کالاف دیوتی را توسعه داده است.

تاریخ آغاز رویداد XP دوبرابر Call Of Duty: Black Ops Cold War

استودیوی تری‌آرک با انتشار توییتی از برگزاری رویداد XP دوبرابر چهار روزه برای بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War خبر داد.

شایعه: ساخت Call of Duty جدید با استفاده از موتور COD Warzone

به‌تازگی شایعه شده که نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty توسط موتور بازی‌سازی به‌کاررفته در ساخت Call of Duty: Modern Warfare و Call of Duty: Warzone در حال توسعه است.

آپدیت جدید COD: Black Ops Cold War با اعمال تغییراتی در بخش زامبی

استودیو تری آرک به‌تازگی آپدیت جدیدی را برای Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده که در جریان آن شاهد اعمال تغییراتی روی حالت زامبی هستیم.

معرفی اپراتور جدید برای Call of Duty: Black Ops Cold War

کاربران از تاریخ ۱۴ اسفند ماه می‌توانند سامانتا ماکسیس را از فروشگاه بازی Call of Duty: Black Ops Cold War خریداری کنند.

رویداد XP دوبرابر بتل پس بازی COD: Black Ops Cold War آغاز شد

به مناسب تعطیلات سال نو میلادی، کاربران COD: Black Ops Cold War می‌توانند از رویداد XP دوبرابر بتل پس و پلی لیست جدید بازی استفاده کنند.

تریلر جدید COD: Black Ops Cold War و نمایش بزرگ‌ ترین بخش زامبی مجموعه

اکتیویژن به‌تازگی تریلری اختصاصی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده که در آن شاهد نمایش مبارزه‌ی همه‌جانبه‌ی کاراکترها با دسته‌ی زامبی‌ها در نقشه‌های بسیار بزرگ هستیم.

تریلر گیم ‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War

اکتیویژن به‌تازگی علاوه‌بر انتشار تریلری از گیم‌پلی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone، جزئیاتی نیز از محتوای متنوع و زیادی که در این فصل به این دو بازی اضافه می‌شوند ارائه داده است.

رویداد ویژه و محتوای جدید برای COD: Black Ops Cold War

کاربران بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به‌زودی می‌توانند رویداد Xp دوبرابر را تجربه و سریع‌تر از قبل سطح خود را افزایش دهند.

تریلر فصل دوم COD: Black Ops Cold War و Warzone و سفر به جنگل ‌های استوایی

تریلر معرفی فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone تقابل شخصیت‌ها در جنگلی گرمسیری را نشان می‌دهد.

زامبی های Call Of Duty: Black Ops Cold War در تریلر نقشه جدید این بازی

ساعاتی پیش اکتویژن تریلر جذاب و هیجان‌انگیزی از جدیدترین نقشه بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به‌نام Firebase Z را منتشر کرد.

نقشه Firebase Z بخش زامبی COD: Black Ops Cold War بهمن ماه منتشر می‌شود

Treyarch به‌تازگی خبر از اضافه شدن نقشه‌ی Firebase Z به بخش زامبی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۱۶ بهمن داده است.

پلی‌ لیست های COD: Black Ops Cold War از این پس پنجشنبه‌ها به‌روزرسانی می‌شود

Treyarch به‌تازگی اعلام کرده که پلی‌لیست‌های چندنفره Call of Duty: Black Ops Cold War از این به بعد به‌جای سه‌شنبه‌ها، روزهای پنج‌شنبه به‌روزرسانی می‌شوند.

تصویر فاش شده COD: Black Ops Cold War احتمال آمدن سلاحی قدرتمند را به بازی قوت می‌بخشد

تصویری که به‌تازگی از Call of Duty: Black Ops Cols War فاش شده، خبر از اضافه شدن احتمالی سلاح آتش‌افکن را به بازی می‌دهد.

Call of Duty: Warzone احتمالا به‌زودی میزبان شخصیت محبوب سوپ مک‌تاویش خواهد بود

ویدیویی از کات‌سین پایانی فصل اول Call of Duty: Warzone به‌تازگی منتشر شده که احتمال اضافه شدن شخصیت سوپ مک‌تاویش، از سه‌گانه اصلی مادرن وارفر را به این بازی قوت می‌بخشد.

بخش چندنفره Call of Duty: Black Ops Cold War را تا ۴ دی‌ماه به رایگان بازی کنید

اکتیویژن به‌ مناسبت کریسمس تصمیم گرفته تا بخش چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را تا ۴ دی‌ماه رایگان کند.

تریلر بتل پس فصل اول COD: Black Ops Cold War آیتم های تزیینی بازی را نشان می‌دهد

تریلر جدید فصل اول Call of Duty: Black Ops Cold War محتوای بتل پس بازی را نشان می‌دهد که شامل اپراتور جدید، دو اسلحه‌ی تازه و موارد تزیینی دیگر می‌شوند.

تریلر تازه Call of Duty: Black Ops Cold War نقشه‌ و اپراتور جدید Warzone را نشان می‌دهد

در تریلر سینمایی جدیدی که به‌تازگی از Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده، از نقشه‌‌ی جدید Rebirth Island و اپراتور Stitch برای بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد.

تریلر سینمایی فصل اول COD: Black Ops Cold War با حضور شخصیت مرموز Stitch

به‌تازگی تریلر جدیدی از فصل اول بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده که در جریان آن شاهد اوپریتیو جدید بازی با نام Stitch هستیم.

فصل اول COD: Black Ops Cold War احتمالا شامل چهار نقشه جدید می‌شود

باتوجه به اطلاعات فاش شده، در فصل اول بازی COD: Black Ops Cold War شاهد اضافه شدن چهار نقشه جدید و یک Starter Pack با آیتم‌های مختلف خواهیم بود.

Call Of Duty: Black Ops Cold War رکورد فروش دیجیتالی این مجموعه در روز عرضه را شکست

استودیوی اکتیویژن طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War توانست رکورد فروش دیجتالی در روز عرضه در تاریخ این مجموعه را بشکند.

صفحه ۱ از ۱۶