مسابقه جذاب نبرد کاراکترهای بازی ویدیویی با جوایز ارزنده

مسابقه جذاب نبرد کاراکترهای بازی ویدیویی با جوایز ارزنده

شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۹

در نبرد کاراکترهای بازی ویدیویی زومجی شرکت کنید و یکی از ۷ برنده‌ی خوش‌شانس این مسابقه پرهیجان و جذاب باشید. 

مسابقه فینال با برتری کریتوس به پایان رسید.

جنگ کاراکترهای سال ۲۰۱۶ زومجی، یک مسابقه جذاب بین ۳۲ شخصیت محبوب و شناخته شده بازی‌های ویدیویی است؛ شخصیت‌هایی که هر کدام از آن‌ها داستان، پیشینه و طرفداران خود را دارند. این مسابقه از یک‌شنبه ۱‍۴ آذرماه ساعت ۸ شب با جدال بین بایونتا و الیزابت کلید می‌خورد تا همراه شما، شاهد روزهای داغ و جذابی باشیم. 

دنیای بازی‌های ویدیویی به عنوان بزرگ‌ترین سرگرمی بشر، پر از شخصیت‌های دوست داشتنی است. ما در تیم تحریریه زومجی بین همه شخصیت‌های بازی، ۳۲ کاراکتر را با نظرسنجی ابتدایی بین اعضای تحریریه انتخاب کردیم. اگرچه ممکن است جای بسیاری از کاراکترها در این مسابقه خالی باشد. 

پیش از اینکه با ۳۲ شخصیت این مسابقه آشنا شویم؛ شما را به تماشای زوم‌کست این مسابقه دعوت می‌کنیم. ما در این زوم‌کست راجع به مسابقه و قوانین آن صحبت کردیم و در برابر دوربین زومجی به قرعه‌کشی بین این ۳۲ شخصیت برای شناختن حریفان‌شان پرداختیم:

|  

اما این ۳۲ شخصیت چه کسانی هستند:

geralt

master chief

john marston

kratos

leon kennedy

mario

link

marcus fenix

lara croft

max payne

nathan drake

prince of persia

sam fisher

big boss

shepard

scorpion

ryo

sonic

vault boy

arthas

TRACER

ellie

gordon freeman

cloud strife

dante

crash bandicoot

ezio

cpt. price

bayonetta

agent 47

elizabeth

batman

با شرکت‌کنندگان محبوب این مسابقه آشنا شدید. همانطور که پیش از این هم گفتیم، انتخاب ۳۲ شخصیت از بین انبوه کاراکترهای دوست‌داشتنی بازی‌ها کار ساده‌ای برای تیم تحریریه زومجی نبود، بنابراین اگر شخصیت مورد علاقه شما در مسابقه وجود ندارد، ما از شما عذرخواهی می‌کنیم. اما هیجان‌انگیزترین قسمت ماجرا جدول مسابقات و نحوه چینش آن است. همانطور که در زوم‌کست مسابقات تماشا کردید، جدول مسابقات به شکل زیر است. نکته قابل توجه این است که مسابقات به این صورت برگزار می‌شود که یک مسابقه از سمت چپ جدول برگزار می‌شود و مسابقه بعدی از سمت راست؛ این یعنی مسابقه اول بین بایونتا و الیزابت برگزار می‌شود و مسابقه بعدی بین گوردون فریمن و لیان کندی.

مرحله مقدماتی:

مرحله یک هشتم نهایی:

مرحله یک چهارم نهایی:

مرحله نیمه‌نهایی:

فینال:

Character Battle

اما حالا که زوم‌کست مخصوص جنگ کاراکترهای زومجی را مشاهده کردید و با شخصیت‌های مسابقه آشنا شدید؛ نوبت به شرح قوانین و روال برگزاری این رویداد می‌رسد:

  • روند برگزاری مسابقات دور مقدماتی به این صورت هست که هر روز ساعت ۲۰، یک مسابقه آغاز می‌شود و شما تا ساعت ۱۹ روز فردا فرصت دارید تا بین یکی از دو شخصیت هر مسابقه یکی را انتخاب کنید. با اتمام رای‌گیری، نتیجه مسابقه اعلام می‌شود و ساعت ۲۰ همان روز، مسابقه بعدی آغاز می‌شود. 
  • همه مسابقات تک حذفی است؛ این یعنی پایان هر مسابقه شخصیتی که رای کمتری از جانب شما داشته باشد از مسابقات حذف خواهد شد. 
  • در دور مقدماتی هر روز یک مسابقه برگزار می‌شود. روند برگزاری مسابقه در دورهای بعدی متعاقبا اعلام می‌شود.
  •  با پرکردن فرم قرعه‌کشی و شرکت در یکی از نظرسنجی‌های مسابقه، می‌توانید در قرعه‌کشی یک کارت گرافیک GTX1060 G1 Gaming برای نفر اول (از طرف شرکت گیگابایت)، یک دستگاه پلی‌استیشن 4 برای نفر دوم (از سوی فروشگاه اگزو) ۵ اسپیکر S3000 گیگابایت برای نفرات سوم تا هفتم (از طرف شرکت گیگابایت) شرکت کنید. 
  • لطفا فرم را تنها یک بار و با دقت پر کنید زیرا کد ملی تکراری در سیستم ثبت نمی‌شود و هنگام تقدیم جوایز، کد ملی شخص برنده با هویت آن تطابق داده می‌شود، بنابراین نام و نام خانوادگی خود را به صورت فارسی و مطابق با کارت ملی‌ خود وارد کنید. پس در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه و برنده شدن در مسابقه، جایزه به فرد دیگری تعلق خواهد گرفت. دقت داش
  • فرم شرکت در قرعه‌کشی در همه راندهای نبرد کاراکترها فعال خواهد بود و شما تا روز فینال فرصت دارید این فرم را پر کرده و در قرعه‌کشی جوایز ارزنده این مسابقه شرکت کنید.
  • صفحه اصلی مسابقات www.zoomg.ir/CB2016 است و هر روز و پس از اعلام نتایج، این صفحه بروزرسانی می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه، از تمام اتفاقات این نبرد باخبر شوید.

مسابقه نبرد کاراکترها

اسپانسرهای مسابقه نبرد کاراکترهای زومجی:

 

گیگابایت

اگزو

منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده