شرکت اپیک گیمز | اخبار بازی ها

اپیک گیمز یک شرکت بازیسازی و نشر بازی‌های ویدیویی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۹۱ آغاز کرده است. همچنین این شرکت سازنده موتور گرافیکی آنریل انجین است که امروزه استودیوهای مطرحی از آن استفاده می‌کنند.

افزایش سرمایه ‌گذاری سونی در اپیک گیمز

سونی که چند ماه قبل ۲۵۰ میلیون دلار در اپیک گیمز سرمایه‌گذاری کرده بود، حالا ۲۰۰ میلیون دلار دیگر هم به آن مبلغ افزود تا رابطه‌ی دو شرکت نزدیک‌تر از قبل شود.

هم ‌تیمی شدن لارا کرافت و ایلوی در بازی فورتنایت [بروزرسانی]

به نظر می‌رسد که نه‌تنها به‌زودی شخصیت ایلوی از سری بازی Horizon استودیو گوریلا گیمز به فورتنایت می‌آید، بلکه یک رویداد به‌خصوص در بازی Fortnite با حضور لارا کرافت و او هم برگزار می‌شود.

ضرر سنگین اپیک گیمز در رقابت با استیم

اسناد حقوقی جدید اپل برای ارائه به دادگاه اختلاف این شرکت با اپیک گیمز نشان می‌دهد فروشگاه Epic Games Store تا چند سال آینده به سودآوری نخواهد رسید.

شایعه: احتمال ساخت بازی Alan Wake 2

شایعه‌ای به‌تازگی منتشر شده است که خبر از ساخت دنباله‌ی بازی Alan Wake با حمایت مالی استودیو Epic Games می‌دهد.

اجرا روان‌ تر و باکیفیت ‌تر بازی فورتنایت روی نینتندو سوییچ با آپدیت جدید

اپیک گیمز آپدیتی برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ Fortnite منتشر کرده که نتیجه‌ی آن اجرای بازی با رزولوشن بیشتر و نرخ فریم باثبات‌تر است.

کارگردانی جدیدترین تریلر فورتنایت توسط کارگردان‌ های Avengers: Endgame

به‌تازگی مشخص شده که کارگردان‌های Avengers: Endgame و Avengers: Infinity War جدیدترین تریلر فصل ششم فورتنایت را نیز کارگردانی کرده‌اند.

جزئیات و تغییرات فصل ششم از چپتر دوم فورتنایت

فصل ششم از چپتر دوم بازی فورتنایت ۲۶ اسفند ماه در دسترس قرار گرفت و در جریان آن، شاهد اضافه شدن کاراکترهای جدید به بازی هستیم.

زمان انتشار فصل ششم چپتر دوم فورتنایت [ به روزرسانی ]

حساب کاربری توییتر Fortnite Status زمان فعال شدن فصل ششم از چپتر دوم فورتنایت را درکنار زمان غیرفعال شدن سرورهای بازی برای انتشار آپدیت را اعلام کرده است.

عرضه جوی کان‌‌ های نینتندو سوییچ با طرح بازی Fortnite

ساعاتی پیش حساب رسمی توییتر شعبه امریکا نینتندو با انتشار تصاویری از تولید و عرضه جوی ‌کان‌هایی با طرح بازی Fortnite خبر داد.

رونمایی از نخستین مرحله داستانی و تک ‌نفره بازی فورتنایت

اپیک گیمز تایید کرد که به‌زودی با ارائه‌ی یک رویداد تک‌نفره و داستانی به مخاطبان، پرونده‌ی این فصل بازی فورتنایت را می‌بندد.

ساخت چندین بازی در استودیو سازنده کنترل

شرکت رمدی، سازنده بازی Control، در حال حاضر روی پنج بازی مختلف کار می‌کند که دو تا از آنها هنوز رونمایی نشده‌اند و با همکاری اپیک گیمز ساخته می‌شوند.

Wargame: Red Dragon ، بازی رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز

به‌تازگی بازی رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته و بازی رایگان هفته آینده هم مشخص شده است.

اسکین هیولای فیلم Alien در راه بازی فورتنایت

به‌تازگی ویدیوی کوتاهی همراه‌با اصواتی وحشت‌آور از تصویر یک پورتال در Fortnite کشف شده که احتمال اضافه شدن اسکین زنومورف را به این بازی قوت می‌بخشد.

اضافه شدن دو شخصیت معروف سری بازی Street Fighter به فورتنایت

پس از افزایش گمانه‌زنی‌های مرتبط با آمدن شخصیت‌های بازی استریت فایتر به بازی فورتنایت، بالاخره اپیک گیمز با پخش یک تریلر کوتاه به تایید شایعات پرداخت.

بازی های رایگان فروشگاه اپیک گیمز: Rage 2 و یک بازی ریسینگ دیگر

کاربران و علاقه‌مندان به بازی‌های تیراندازی اول شخص روی کامپیوتر، می‌توانند بازی Rage 2 را به همراه یک بازی ریسینگ دیگر از فروشگاه اپیک گیمز به رایگان دانلود و تجربه کنند.

بازی های رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز؛ Rage 2 به همراه یک اثر دیگر

کاربران فروشگاه اپیک گیمز به‌زودی می‌توانند Rage 2 را به همراه یک بازی دیگر به رایگان از این فروشگاه دانلود کنند.

فاش شدن کراس اور فیلم Tron و بازی فورتنایت

تصویر جدیدی از پورتال تازه‌ی بازی Fortnite فاش شده که احتمالا اضافه شدن اسکینی از دنیای Tron را به فورتنایت در آینده‌ی نزدیک قوت بخشیده است.

از رونمایی بازی های جدید تا نمایش‌های گیم پلی در رویداد اپیک گیمز

با استناد به اخبار رسمی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد شرکت اپیک گیمز در جریان رویداد پیش‌روی فروشگاه خود قرار است از چندین بازی جدید رونمایی کند.

Metro: Last Light Redux، بازی رایگان جدید فروشگاه اپیک گیمز

کاربران کامپیوتر و فروشگاه اپیک گیمز هم‌اکنون می‌توانند بازی Metro: Last Light و For the King را به رایگان دانلود و تجربه کنند.

رشد قابل توجه و فوق العاده کاربران فروشگاه اپیک گیمز

فروشگاه دیجیتالی Epic Games Store در مجموع به بیشتر از ۱۶۰ میلیون مخاطب رسیده است که به‌صورت میانگین، روزانه ۳۱.۲ میلیون نفر از آن‌ها فعال هستند.

صفحه ۱ از ۲۶