// دوشنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

پوستر جدیدی از فیلم Solo: A Star Wars Story منتشر شد

کمپانی لوکاس فیلم پوستر تبلیغاتی جدیدی از فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) را منتشر کرده است.

والت دیزنی و لوکاس فیلم تریلر Super Bowl 52 فیلم Solo: A Star Wars Story را منتشر کردند. پس از آن در همان روز و در طول برنامه صبح بخیر آمریکا (Good Morning America)، اولین تریلر رسمی این فیلم مورد انتظار که قرار است در روز یاد بود سال ۲۰۱۸ اکران شود، منتشر شد که در این دو تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم بودیم. مدت کوتاهی بعد، مجله اینترتیمنت ویکلی تصاویر جدیدی از دومین فیلم فرعی دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) را منتشر کرد

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوستر تبلیغاتی جدیدی از فیلم Solo: A Star Wars Story منتشر شده است. در این پوستر که طرح کلی آن مشابه پوستر شخصیت‌های این فیلم که هفته گذشته منتشر شد، است؛ شاهد حضور تقریبا تمام شخصیت‌های اصلی این فیلم هستیم. در این پوستر شخصیت‌هایی چون هان سولو، لاندو کالریسیان، کی-را، توبی بکت، چوباکا و دروید L3-37 حضور دارند و در قسمت پایین این پوستر نیز سفینه میلینیوم فالکون که توسط سه جنگنده TIE در حال تعقیب است، قابل مشاهده هست. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Solo: A Star Wars Story Poster

آلدن ارنرایک در نقش هان سولو، دونالد گلاور در نقش لاندو کالریسیان، امیلیا کلارک در نقش کی-را (Qi’Ra)، وودی هارلسون در نقش توبی بکت، پل بتانی در نقش درایدن واس (تایید نشده)، جوناس سوآتامو در نقش چوباکا، ایان کنی در یک نقش نامشخص، تندی نیوتون در نقش وال (Val)، وارویک دیویس در یک نقش نامشخص و فیبی والر-بریج در نقش دروید L3-37، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Solo: A Star Wars Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم Solo: A Star Wars Story بر عهده ران هاوارد بوده است. لارنس کاسدان به همراه جان کاسدان، پسر وی، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. انتظار می‌رود که طی روزهای آینده مجله اینترتیمنت ویکلی اطلاعات بیشتری از فیلم Solo: A Star Wars Story را منتشر کند.

فیلم Solo: A Star Wars Story برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده