نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۷

مت اسمیت به جمع بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX اضافه شد

به‌تازگی مت اسمیت، بازیگر سریال Doctor Who به جمع بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX اضافه شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر دیگری به جمع بازیگران فیلم Star Wars: Episode IX (جنگ ستارگان: اپیزود ۹) اضافه شده است. طبق خبری که وب‌سایت ورایتی منتشر کرده، مت اسمیت، بازیگر سریال Doctor Who (دکتر هو)، به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است. هنوز اطلاعات رسمی از نقش او در قسمت نهم فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) منتشر نشده است، اما گفته می‌شود که او قرار است یک نقش مهم و کلیدی را در این فیلم بازی کند که انتظار می‌رود در آینده اطلاعات بیشتری در مورد نقش اسمیت منتشر شود. 

اسمیت بیشتر برای بازی در نقش یازدهمین دکتر در سریال Doctor Who شناخته شده است. علاوه بر این، اسمیت نقش شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو را در دو فصل اول سریال The Crown (تاج) نیز بازی کرده که برای بازی در این سریال نامزد دریافت جایزه امی نیز شده است. فیلم Pride and Prejudice and Zombies (غرور و تعصب و زامبی‌ها)، فیلم Terminator Genisys (ترمیناتور: جنسیس) و فیلم Lost River از جمله فیلم‌هایی هستند که اسمیت در آن حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است. علاوه بر اسمیت، دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، مارک همیل، کری فیشر، آنتونی دنیلز، بیلی دی ویلیامز، دامنل گلیسون، لوپیتا نیونگو، کلی مری ترن، جوناس سوآتامو، بیلی لورد، کری راسل، نائومی آکی، ریچارد ای گرانت و دامینیک مانهن، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت نهم فیلم Star Wars حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم Star Wars: Episode IX در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. جی جی آبرامز که پیش از این سابقه کارگردانی فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) را در کارنامه داشته، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه (به‌همراه کریس تریوقسمت نهم فیلم Star Wars را بر عهده دارد.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده