نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹

پوسترهای جدید فیلم Spider-Man: Far From Home با محوریت سه شهر اروپایی

مارول و سونی پیکچرز سه پوستر جدید از فیلم Spider-Man: Far From Home را منتشر کردند که به اتفاقات این فیلم در اروپا اشاره دارد.

ماه دی گذشته بود که سرانجام کمپانی سونی پیکچرز و مارول استودیو اولین تیزر تریلر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) را منتشر کردند که این تریلر با استقبال بسیار گسترده طرفداران نیز مواجه شد. به تازگی تام هالند، بازیگر نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، نیز به روز دوشنبه برای انتشار یک خبر اشاره کرد که بسیاری تصور کردند که در روز دوشنبه قرار است شاهد انتشار دومین تریلر دنباله فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) منتشر شده است. مارول و سونی پیکچرز امروز سه پوستر جدید از این فیلم برای تبلیغ آن در بازار بین المللی منتشر کرده‌اند که این پوسترها به مکان‌های بخشی از اتفاقات فیلم Spider-Man: Far from Home در اروپا اشاره دارد. در واقع برای طراحی این سه پوستر، از مکان‌هایی مهم در شهر ونیز، لندن و برلین الهام گرفته شده است که پیش از این در اولین تریلر فیلم شاهد نمایش مکان‌هایی مشابه در ونیز و لندن نیز بودیم که انتظار می‌رود مرد عنکبوتی با کمک میستریو با اعضای گروه شرور The Elementals (المنتالز) مبارزه کند. شما در ادامه می‌توانید این سه پوستر را مشاهده کنید:

Spider-Man: Far From Home Poster

Spider-Man: Far From Home Poster

Spider-Man: Far From Home Poster

اتفاقات Spider-Man: Far From Home پس از رویداد فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت) و فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) جریان خواهد داشت و دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) قرار است اولین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول باشد. تام هالند، جیک جیلنهال، زندیا، جیکوب باتالون، مریسا تومه، مایکل کیتون، ساموئل ال جکسون، کوبی اسمالدرز، گوئینت پالترو، نومان اکار، مارتین استار، تونی ریوولوری، انگوری رایس، رمی هی و جی.بی اسموو از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Spider-Man: Far from Home حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، کارگردانی دنباله فیلم Spider-Man نیز بر عهده جان واتس، بوده است و کریس مک‌کنا و اریک سامرز وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. 

فیلم Spider-Man: Far From Home برای اکران در تاریخ ۵ جولای ۲۰۱۹ (۱۴ تیر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده