نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴

سازندگان سریال Game of Thrones مدت دو قسمت ابتدایی فصل هشتم آن را مشخص کردند

به تازگی اطلاعاتی از مدت زمان دو قسمت ابتدایی فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones منتشر شده است.

روز سه شنبه این هفته بود که سرانجام شبکه HBO اولین تریلر فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) را منتشر کرد که این تریلر بسیار جذاب موفق شد در اولین روز انتشارش بیش از ۸۱ میلیون بار تماشا شود تا رکورد پر بیننده‌ترین تریلر یک سریال یا فیلم شبکه HBO را در اولین روز انتشار بشکند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان دو قسمت ابتدایی فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت رسما تایید و اعلام شده است. طبق اطلاعاتی که وب‌سایت Winter Is Coming منتشر کرده، مدت زمان دو قسمت ابتدایی فصل هشتم سریال Game of Thrones مشخص شده که طبق آن، مدت زمان قسمت اول ۵۴ دقیقه است و همچنین مدت زمان قسمت دوم نیز ۵۸ دقیقه خواهد بود. ماه گذشته نیز اطلاعاتی از مدت زمان قسمت‌های فصل هشتم این سریال فاش شده بود که طبق آن مدت زمان دو قسمت اول فصل پایانی این سریال حدود ۶۰ دقیقه خواهد بود و مدت زمان ۴ قسمت بعدی آن حدود ۸۰ دقیقه است که حال مشخص شده که این اطلاعات درست بوده است.

این وب‌سایت در ادامه اضافه کرد که مدت زمان ۴ قسمت پایانی فصل هشتم سریال Game of Thrones نیز در محدوده ۷۵ تا ۸۵ دقیقه خواهد بود که اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک منتشر خواهد شد. قابل انتظار است که در چهار قسمت پایانی شاهد اتفاقات بیشتر و در مقیاس بزرگ‌تری باشیم که نتیجه آن مدت زمان طولانی‌تر آن نسبت به دو قسمت ابتدایی فصل هشتم این سریال بسیار محبوب است. طبق گفته HBO، تجربه تماشای هر قسمت فصل پایانی سریال Game of Thrones مانند یک فیلم سینمایی خواهد بودکیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، کنلت هیل، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (۲۵ فروردین ۱۳۹۸) از شبکه HBO آغاز خواهد شد. در فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت قرار است شاهد طولانی‌ترین نبرد تاریخ سریال باشیم.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده