// شنبه, ۱۸ فروردین ۹۷ ساعت ۱۲:۱۵

شرکت پارامونت پیکچرز اولین پوستر بین المللی فیلم Mission Impossible: Fallout با بازی تام کروز را منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت پارامونت پیکچرز اولین پوستر بین المللی فیلم مورد انتظار ماموریت غیر ممکن: فال اوت (Mission Impossible: Fallout) را منتشر کرده است. در این پوستر، شخصیت ایتن هانت با بازی تام کروز قابل مشاهده است که از یک هلیکوپتر آویزان شده. در واقع در اولین تریلر، اولین پوستر و تصاویر منتشر شده از این فیلم، بارها شاهد این تصویر بوده‌ایم و به نظر می‌رسد این تصویر قرار است بخش مهمی از تبلیغات فیلم Mission Impossible: Fallout را پوشش دهد. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

First International Mission Impossible: Fallout

ماه بهمن سال گذشته، پارامونت سرانجام اولین تریلر فیلم Mission Impossible: Fallout را منتشر کرد که در آن شاهد بازگشت ایتن هانت با بازی تام کروز بودیم. ماه گذشته، فیلمبرداری و تولید این فیلم نیز رسما به پایان رسید. کریستوفر مک‌کوری، کارگردان و نویسنده فیلم‌هایی چون فیلم Mission Impossible: Rogue Nation (ماموریت غیرممکن: ملت سرکش) و جک ریچر (Jack Reacher)، کار کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشته است. همچنین مک‌کوری به‌همراه جی جی آبرامز، برایان بورک، دیوید الیسون و تام کروز، به‌عنوان تهیه کننده نیز در این فیلم مورد انتظار تابستان سال ۲۰۱۸ نیز حضور دارد.

تام کروز، الک بالدوین، ربکا فرگوسن، سیمون پگ، وینگ ریمز، میشل موناهن، هنری کویل، شان هریس، ونسا کربی، شان بروک، فردریک اشمیت و آنجلا باست، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Mission Impossible: Fallout حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مجموعه Mission Impossible (ماموریت غیرممکن) در ابتدا در قالب یک سریال تولید و منتشر می‌شد. سریال Mission Impossible توسط شبکه CBS تولید و پخش آن از سال ۱۹۶۶ آغاز شد. در مجموع ۱۷۱ قسمت در قالب هفت فصل از این سریال تولید و به روی آنتن رفت. پس از آن در سال ۱۹۸۸ شبکه ABC بازسازی سریال Mission Impossible را تولید کرد؛ اما این اثر نتوانست موفقیت سریال اصلی را به‌دست آورد و با یک شکست بزرگی مواجه شد؛ به‌طوری که پس از تولید و پخش دو فصل از آن لغو شد. در سال ۱۹۹۶ اولین فیلم Mission Impossible با بازی تام کروز تولید و منتشر شد و تاکنون پنج فیلم از این مجموعه تولید و منتشر شده‌اند و در تابستان سال ۲۰۱۸ ششمین فیلم این مجموعه که Fallout نام دارد، منتشر خواهد شد.

فیلم Mission Impossible: Fallout قرار است در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده