// جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵

زمان انتشار اولین تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story تایید شد

سرانجام زمان انتشار اولین تریلر فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان (Solo: A Star Wars Story) رسما تایید و اعلام شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پس از انتشار خبرها و شایعات متعدد سرانجام تاریخ انتشار اولین تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story مشخص و رسما اعلام شده است. با وجود اینکه بسیاری انتظار داشتند که اولین تریلر این فیلم در حاشیه مسابقه سوپر بول (Super Bowl) امسال منتشر شود، اما طبق اطلاعاتی که گروه StarWarsStuff منتشر کرده، اولین تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story قرار است در برنامه صبح بخیر آمریکا (Good Morning America) از شبکه ABC، منتشر شود. اگر این تریلر طبق ساعت اعلام‌شده منتشر گردد، اولین تریلر دومین فیلم فرعی دنیای جنگ ستارگان (Star Wars) در ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه روز دوشنبه هفته آینده از این برنامه منتشر خواهد شد.

با این حال، این موضوع بدان معنا نیست که که در مسابقه Super Bowl امسال شاهد انتشار تریلری از فیلم Solo: A Star Wars Story نباشیم. طبق اطلاعاتی که اخیرا منتشر شده، کمپین تبلیغاتی این فیلم قرار است از این مسابقه آغاز شود و این احتمال وجود دارد که در مسابقه Super Bowl شاهد انتشار یک تریلر کوتاه از این فیلم باشیم و در نهایت در برنامه صبح بخیر آمریکا، نسخه کامل اولین تریلر فیلم Solo: A Star Wars Story منتشر شود. طبق خلاصه داستان منتشر شده از فیلم مستقل شخصیت هان سولو (Han Solo):

با سفینه فضایی میلینیوم فالکون و در این کهکشان، شاهد یک ماجراجویی کاملا جدید از یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این کهکشان در فیلم Solo: A Star Wars Story هستیم. از طریق یک سری فعالیت‌های جسورانه در دنیای زیرزمینی، تاریک و بسیار خطرناک جنایتکاران، هان سولو با چوباکا ملقب به چویی، کمک خلبان و بهترین دوست او در آینده، و لاندو کالریسیان که یک قمارباز بدنام است، آشنا می‌شود و این شخصیت‌ها یکی از غیرعادی‌ترین قهرمان‌های دنیای جنگ ستارگان را در یک ماجراجویی همراهی خواهند کرد.

han-solo-alden-ehrenreich

آلدن ارنرایک، دونالد گلاور، امیلیا کلارک، وودی هارلسون، پل بتانی، جوناس سوآتامو، ایان کنی، تندی نیوتون، وارویک دیویس و فیبی والر-بریج از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Solo: A Star Wars Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردان فیلم Solo: A Star Wars Story ران هاوارد بوده است. لارنس کاسدان به همراه جان کاسدان، پسر وی، کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Solo: A Star Wars Story برای اکران در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۸ (۴ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده