// شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲

تریلر جدیدی از سریال The Outsider منتشر شد

شبکه HBO تریلر جدیدی از سریال The Outsider را منتشر کرده که نوید یک اقتباس با کیفیت از رمان‌های استیون کینگ را می‌دهد.

ماه مهر امسال بود که شبکه HBO اولین تیزر تریلر سریال The Outsider (بیگانه) را منتشر کرد که حاوی تصاویر امیدوار کننده‌ای برای طرفداران بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید و رسمی این مینی سریال مورد انتظار منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویر جدیدی از اتفاقات سریال The Outsider هستیم و بیشتر با فضای رازآلود و مرموز سریال آشنا می‌شویم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال The Outsider اقتباسی از رمانی به همین نام اثر استیون کینگ است که داستان رالف اندرسون را دنبال می‌کند که قصد دارد تا در مورد جسد متلاشی شده یک پسر ۱۱ ساله به‌نام فرانکی پترسون که در جنگل‌های جورجیا پیدا شده، تحقیق کند. شرایط اسرارآمیز پیرامون این جنایت هولناک و همچنین هنوز داغدار بودن اندرسون از مرگ پسرش، باعث می‌شود تا یک محقق خصوصی در مورد این جنایات به‌نام هالی گیبنی برای تحقیق روی این پرونده اضافه شود و او امیدوار است تا گیبنی از توانایی‌های غیر قابل توصیف خود برای حل این پرونده بهره ببرد. علاوه‌بر تریلر، شبکه HBO پوستر سریال The Outsider را نیز منتشر کرده که در واقع اشاره‌ای به تصویر روی جلد رمان آن نیز دارد و شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر سریال The Outsider

جیسون بیتمن، بن مندلسون، سینتیا ایروو، بیل کمپ، میر وینینگهم، پدی کانسیداین، جولیان نیکلسون، یول وازکوئز، جرمی باب، مارک منچاکا، فرانک دیل، دایانا بیلنسون، هتین پارک و مایکل اسپر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Outsider حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اندرو برنستین، جیسون بیتمن و شارلوت، وظیفه کارگردانی قسمت‌های سریال بیگانه را بر عهده داشته‌اند که به ترتیب ۶، ۲ و ۱ قسمت سریال را کارگردانی کرده‌اند. همچنین وظیفه نوشتن فیلمنامه تمامی قسمت‌های سریال نیز بر عهده ریچارد پرایس بوده که کینگ نیز به او در نوشتن آن کمک کرده است.

پخش سریال The Outsider که در ۱۰ قسمت تولید شده، قرار است از تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ (۲۲ دی ۱۳۹۸) از شبکه HBO آغاز شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده