// چهار شنبه, ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸

احتمال انتشار بازی Don't Knock Twice برای نینتندو سوییچ

به نقل از وب‌سایت نینتندو احتمال دارد که بازی ترسناک و اول شخص Don't Knock Twice ماه جاری به کنسول نینتندو سوییچ راه پیدا کند.

بازی Don’t Knock Twice یک اثر اول‌ شخص و ترسناک است که بر پایه فیلمی با همان نام ساخته شده است. در میان جدیدترین اخبار بازی مشخص شد که احتمال دارد این بازی به کنسول نینتندو سوییچ راه پیدا کند. به نقل از Nintendo Everything، این بازی در فهرست بازی‌های سوییچ در وب‌سایت نینتندو دیده شده است اما با این حال این اعلامیه به طور رسمی از سوی سازندگان اعلام نشده است.

در مورد Don’t Knock Twice باید گفت که این بازی یک روند روانشناختی و وحشتناک را در خود جای داده است که بر پایه یک افسانه توسعه پیدا کرده است. کاراکتر این بازی جستجوی خود را برای پیدا کردن دختر خود در خانه بزرگی آغاز می‌کند که در انتها خود را در دام انرژی‌های ماورالطبیعی پیدا می‌کند. به نقل از وب‌سایت نینتندو به نظر می‌رسد که نسخه سوییچ این بازی تنها حالت تک‌نفره را در خود جای داده است و محتوایی که به آن اشاره شد همانند پلتفرم‌های دیگر خواهد بود، البته با این تفاوت که نسخه سوییچ این بازی از ویژگی‌های کنسول نینتندو نیز پشتیبانی می‌کند و  کاربران می‌توانند آن را در حالت دستی بازی کنند. اگر فهرستی که در وب‌سایت نینتندو منتشر شده حقیقت داشته باشد، این بازی با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در تاریخ ۲۵ مهر ماه (۱۷ اکتبر) در دسترس کاربران سوییچ قرار می‌گیرد.

نسخه پی سی و پلی‌استیشن 4 بازی Don’t Knock Twice را همچنین می‌توان روی هدست‌های واقعیت مجازی تجربه کرد که البته بدون آن نیز می‌شود به تجربه بازی پرداخت. اخیرا نسخه فیزیکی این بازی برای پلی‌استیشن 4 نیز عرضه شده است. گفتنی است که نسخه سوییچ این بازی، حداقل در ابتدا، به طور دیجیتالی منتشر خواهد شد. این اثر تنها بازی ترسناکی نیست که برای نینتندو سوییچ تایید شده است چندی پیش استودیو لهستانی بلوبر تیم (Bloober Team) و کمپانی اسپایر مدیا (Aspyr Media) اعلام کردند که بازی Layers of Fear نیز به‌زودی برای این کنسول منتشر خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با محیط بازی می‌توانید تریلر هنگام عرضه آن را که پیش‌تر منتشر شده است، تماشا کنید. بازی Don’t Knock Twice  برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و پی سی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن VR، آکیولس ریفت و HTC Vive در دسترس است.

برای دانلود ویدیو از سایپ آپارات اقدام کنید

نظرات خود را درمورد این بازی با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده