// دوشنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵

Horizon Forbidden West، بزرگ تر و بهتر در مقایسه با بازی قبلی

اشلی برچ، صداپیشه‌ی شخصیت الوی به‌تازگی در مصاحبه‌ای گفته Horizon Forbidden West از همه لحاظ از قسمت قبلی خود بزرگ‌تر و بهتر است.

Horizon Zero Dawn یکی از بازی‌های شاخص انحصاری پلی استیشن 4 بود که توانست نزد بازیکنان و منتقدین خوش بدرخشد. به همین دلیل نیز خیلی از طرفداران بازی‌های انحصاری پلی استیشن بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی دنباله‌ی آن یعنی Horizon Forbidden West هستند. می‌توان گفت به‌دلیل موفقیت قسمت اول، سطح انتظارات بازیکنان از کمیت و کیفیت قسمت دوم بالاتر رفته است. حال اشلی برچ، صداپیشه‌ی شخصیت Aloy به‌تازگی گفته طرفداران می‌توانند از این بابت خیال‌شان راحت باشد.

برچ اخیرا در این خصوص با وب‌سایت گیمزرادار مصاحبه کرده است. او که درحال‌حاضر هنوز مشغول ضبط دیالوگ برای هوارزن فوربیدن وست است، می‌گوید این نسخه قرار است از از قسمت اول بزرگ‌تر و بهتر باشد و تمام مواردی را که طرفداران از بازی اول دوست داشتند، در بازی دوم نیز به‌شکل بهتری وجود خواهد داشت.

او توضیح می‌دهد: «چیز زیادی نمی‌توانم بگویم؛ ولی این را می‌توانم بگویم که فکر می‌کنم تمام چیزهایی که مردم از Zero Dawn دوست داشتند، مانند دنیای زیبای بازی، داستانی گیرا و گیم‌پلی فوق‌العاده، ورژن بهتر و بزرگ‌تری از همه‌ی آن‌ها در Forbidden West وجود دارد.»

پوستری از بازی Horizon Forbidden West باحضور Aloy

برچ به‌عنوان صداپیشه‌ی پروتاگونیست بازی‌های هورایزن از داستان Forbidden West، مناطق تازه‌ای که الوی به آن‌ها سر می‌زند و شخصیت‌های جدیدی که ملاقات می‌کند اطلاع دارد. او با هیجان زیادی از تجربه‌ای که به‌عنوان یک بازیکن در بازی جدید داشته، صحبت می‌کند:

« قبل از اینکه کار صداپیشگی خود در قسمت جدید را آغاز کنم، کمی از موارد مختلف بازی را تجربه کردم. برای مثال، مناطق جدیدی که الوی به آن‌ها سفر می‌کند، قبایل جدیدی که با آن‌ها روبه‌رو می‌شود و نحوه‌ی روایت و پیچش‌های داستانی بازی. درباره‌ی داستان باید بگویم که تیم داستان‌نویسی به من اوج وقایع بازی را نشان دادند و من به‌طرز عجیبی جذب آن شدم. خودم یکی از طرفداران بازی و به‌شدت برایش هیجان‌زده هستم. مثلا دارم برای یک صحنه‌ی خاص در بازی دیالوگ ضبط می‌کنم و آن‌جا با خودم می‌گویم دوست دارم همین حالا آن صحنه‌ی مبارزه را بازی کنم یا مثلا می‌خواهم در آن منطقه از بازی گشت‌و‎گذار کنم. فکر می‌کنم مردم از تجربه‌ی Forbidden West لذت خواهند برد.»

Horizon Forbidden West در آینده برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر شما کاربران زومجی در این خصوص چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده