// شنبه, ۸ آذر ۹۹ ساعت ۱۵:۰۳

استودیوی 343Industries قصد دارد به‌جای صحبت کردن و انتشار اطلاعات درباره‌ی Halo Infinite، روی نمایش دادنِ این بازی تمرکز کند.

نمایش گیم‌پلی بازی Halo Infinite روی کنسول‌های نسل نهم با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی مواجه شد. این نمایش نتوانست آنطور که باید طرفداران خود را راضی کند و انتقادهای وارد شده تا جایی پیش رفت که تیم سازنده زمان انتشار بازی را به تاریخی دیگر موکول کردند. استودیو 343 Industries در مورد به‌روزرسانی روند توسعه بازی Halo Infinite نسبتاً سکوت کرده بود.

بازی Halo Infinite که قرار بود در روز عرضه ایکس باکس سری ایکس | اس منتشر شود، از زمانی‌ که تأخیر خورد، بیشتر و بیشتر به یک معما تبدیل شده است. تنها اخباری که از استودیو 343Industries در مورد این بازی منتشر شده مربوط‌به تغییری است که در تیم توسعه‌ی آن صورت گرفته. با این وجود باتوجه‌به یک پست در صفحه‌ی انجمن بازی، به نظر می‌رسد که همه چیز خیلی زود تغییر خواهد کرد.

این پست که توسط مدیر ارتباطات بازی هیلو یعنی Halo John “Unyshek” Junyszek نوشته شده است به‌صورت مستقیم تصدیق می‌کند که استودیوی 343Industries در مورد Halo Infinite سکوت کرده است. در این پست آمده است: «ما می‌بینیم که شما طرفداران بازی سوالات زیادی دارید و تشنه اطلاعات بیشتر هستید. می‌دانیم، [صدای شما] را می‌شنیم و [شما را] درک می‌کنیم»

این پست دقیقا به این معنا نیست که به‌زودی اخبار بیشتری از بازی Halo Infinite منتشر می‌شود بلکه هدف استودیو 343Industries این است که به‌جای اینکه به هواداران بگوید که در جدیدترین نسخه از Halo چه چیزهایی وجود دارد، قصد دارد داستان‌، شخصیت‌ها و گزینه‌های سفارش سازی را به طرفداران نشان دهد. با وجود اینکه این پاسخ مبهم بود اما این قول داده شد که هرگاه استودیو 343Industries قصد داشت اطلاعات جدیدی را در مورد بازی Halo Infinite منتشر کند، هواداران را از قبل مطلع خواهد کرد.

پست Unyshek با وعده‌ی استودیو 343Industries بیانیه خود را به پایان می‌رساند. او در پایان این پست تاکید کرد «سکوت ما راجع به بازی بیش از آنچه که باید طول کشیده است» و تیم سازنده طی ماه‌های آینده با طرفداران بیشتر ارتباط برقرار خواهد کرد. Unyshek همچنین اعلام کرد که به‌زودی اطلاعات بیشتری از مراحل ساخت بازی در انجمن‌های هیلو منتشر خواهد کرد.

به نظر می‌آید که طرفداران باید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی Halo Infinite کمی بیشتر صبر کنند. با اضافه شدن بازی Halo 4 به Halo: The Master Chief Collection و پایان توسعه‌ی آن برای رایانه‌های شخصی، این استودیو ممکن است منابع بیشتری برای کار روی بازی Halo Infinite داشته باشد. این بدان معنا است که کارهای بیشتری در مورد بازی انجام خواهد شد و به‌روزرسانی‌های بیشتری از آن به طرفداران و بازیکنان می‌رسد.


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده