// پنجشنبه, ۲۱ دی ۹۶ ساعت ۱۹:۵۵

امروز و در جریان رویداد نینتندو دایرکت، این شرکت ژاپنی خبر از عرضه بازی The World Ends With You: Final Remix برای کنسول نینتندو سوییچ داد.

بازی The World Ends With You یک بازی نقش آفرینی است که توسط استودیو اسکوئر انیکس برای کنسول نینتندو DS ساخته و عرضه شده بود. حال امروز اعلام شد که این بازی در سال ۲۰۱۸ برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. خبر عرضه این نسخه از بازی با نام The World Ends With You: Final Remix در جریان رویداد ویدیویی شرکت نینتندو به نام نینتندو دایرکت اعلام شد. علاوه بر این نینتندو اعلام کرد که یک سناریوی جدید و مناسب نیز به بازی اضافه شده است. در کنار این محتوای جدید، بازی با استفاده از صفحه نمایشگر کنسول نینتندو سوییچ یا کنترلرهای این کنسول قابل بازی خواهد بود. نسخه اصلی بازی نیز به کاربران این اجازه را می‌داد که بازی را با استفاده از هر دو قابلیت کنترلی نینتندو DS تجربه کنند.

با توجه به اینکه بازی The World Ends With You یکی از بازی‌های خاص سبک نقش‌آفرینی به شمار می‌رفت، این خبر بدون هیچ شکی مایه خوشحالی هواداران این سبک خواهد شد. وقایع این بازی در توکیو و حول و حوش روحیه جوانان و فرهنگ مد و موسیقی آن‌ها رخ می‌دهد. داستان بازی در رابطه با یک سری کاراکتر است که به یک‌باره به یک سیاره موازی کشیده شده و در آن‌جا درگیر یک بازی سرنوشت‌ساز می‌شوند. گیم پلی اکشن بازی به گونه‌ای است کاربر باید از هردوی صفحه نمایشگر و دکمه‌های فیزیکی کنسول استفاده کند.

بازی The World Ends With You توسط تتسویا نومورا ساخته شده که عموم طرفداران نومورا را به خاطر حضورش در پروسه ساخت مجموعه فاینال فانتزی می‌شناسند. نومورا در رابطه با این بازی چنین گفته بود:

یک ارائه‌ی بی‌نظیر، یک گیم‌پلی عمیق، نوآوری و یک داستان درگیرکننده، همه و همه در کنار هم قرار گرفته‌اند تا این بازی را به لیست بازی‌های تاثیرگذار اسکوئر انیکس تبدیل کنند. این بسته جای هیچ شکایتی را باقی نمی‌گذارد و تمام کسانی که کنسول نینتندو DS را دارند و دنبال یک بازی نقش‌آفرینی هستد باید آن را داشته باشد.

در جریان این کنفرانس اخبار بزرگ دیگری هم منتشر شدند؛ اخباری چون معرفی بسته الحاقی جدید و رایگان بازی Super Mario Odyssey و نسخه ریمستر بازی محبوب Dark Souls برای کنسول‌های نسل هشت و پی‌سی. شما می‌توانید اخبار کامل این رویداد را در زومجی بخوانید.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده