نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۸

متوقف شدن تولید یکی از سریال‌ های دنیای جنگ ستارگان

سریال Star Wars: Rangers of the New Republic که قرار بود براساس سریال The Mandalorian ساخته شود، اکنون مراحل تولید آن متوقف شده است.

آذر گذشته بود که لوکاس فیلم از ساخت چندین اسپین آف براساس سریال The Mandalorian خبر داد که Star Wars: Rangers of the New Republic یکی از این پروژه‌ها بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت یکی از سریال‌های آینده دنیای جنگ ستارگان متوقف شده است. اگرچه بسیاری از طرفداران دنیای جنگ ستارگان بابت ارتقا مقام دیو فیلونی در لوکاس‌فیلم خوشحال هستند، اما طبق گفته ورایتی این ارتقا مقام تابستان سال گذشته رخ داده و لوکاس‌فیلم اخیرا این موضوع را اعلام کرده است.

فیلونی حالا مدیر بخش خلاقیت لوکاس‌فیلم است، اما این تمام اخبار جدید از دنیای Star Wars نیست. ورایتی تایید کرد که هم‌اکنون ساخت سریال Star Wars: Rangers of the New Republic در جریان نیست و متوقف شده است. سریال Rangers of the New Republic درواقع یکی از سه اسپین‌آفی بود که براساس سریال The Mandalorian در دست ساخت است و درواقع قرار بود اتفاقات آن بین سه‌گانه اصلی و جدید دنیای جنگ ستارگان باشد که حالا جمهوری جدید سرکار آمده است.

بهمن گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه جینا کارانو، بازیگر نقش کارا دون از سریال The Mandalorian اخراج شده است که گفته می‌شود او قرار بود یکی از نقش‌های اصلی سریال Rangers of the New Republic را بر عهده داشته باشد. در حال حاضر وضعیت این سریال از دنیای مندلورین مشخص نیست و نمی‌دانیم که درنهایت این سریال ساخته خواهد شد یا لوکاس‌فیلم و دیزنی قرار است تصمیم به لغو کامل آن بگیرند، اما هم‌اکنون مراحل ساخت آن در جریان نیست.

بااین‌حال، مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال The Book of Boba Fett که قرار است ماه دسامبر (آذر-دی) پخش آن آغاز شود، به پایان رسیده و همچنین ساخت سریال Ahsoka طبق برنامه در جریان است. کاتلین کندی، رئیس لوکاس‌فیلم پیش از این گفته بود که اتفاقات این سریال‌ها در همان جدول زمانی سریال The Mandalorian رخ خواهد داد و داستان یک واقعه و اتفاق را روایت خواهند کرد که هنوز منظور کندی کاملا مشخص و شفاف نیست.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده