نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۱

بازیگران بیشتری به دیگو لونا در سریال Rogue One ملحق شدند

جنویو اورایلی و دنیس گاف دو بازیگر جدیدی هستند که حضور آن‌ها در سریال Rogue One تایید و همچنین اطلاعات جدیدی از این سریال نیز منتشر شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور بازیگران بیشتری در سریال Cassian Andor (نام رسمی نیست) تایید و اعلام شده است. طبق خبری که هالیوودریپورتر آن را منتشر کرده، جنویو اورایلی و دنیس گاف دو بازیگر جدیدی هستند که به جمع بازیگران سریال Rogue One اضافه شده‌اند. اورایلی در واقع قرار است برای نقش آفرینی دوباره در نقش مان ماتما بازگردد که پیش از این شاهد حضور وی در فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) و فیلم Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (جنگ ستارگان قسمت سوم: انتقام سیث) بودیم. همچنین اورایلی صداپیشگی مان ماتما در سریال Star Wars Rebels (جنگ ستارگان شورشیان) را نیز بر عهده داشته است. مان ماتما از مخالفان امپراطوری و از کسانی بود که به شورشیان در راه مبارزه با امپراطوری کمک می‌کرد.

 دنیس گاف

دنیس گاف که در حال حاضر اطلاعاتی از نقش وی در دسترس نیست، نیز بیشتر به‌عنوان صداپیشه شخصیت ینیفر در بازی The Witcher 3: Wild Hunt شناخته می‌شود و همچنین سابقه حضور به‌عنوان صداپیشه در بازی Mass Effect: Andromeda و بازی Star Wars: Battlefront را نیز داشته است. گاف پیش از این یکی از بازیگران نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) نیز بود که مراحل ساخت این سریال متوقف و لغو شددیگو لونا، بازیگر نقش کاسین آندور و آلن تودیک، بازیگر و صداپیشه شخصیت K-2SO، نیز برای نقش آفرینی دوباره در این سریال باز خواهند گشت و علاوه‌بر اورایلی و گاف، استلان اسکاشگورد و کایل سالر، ۲ بازیگر جدید دیگری هستند که به جمع بازیگران سریال Rogue One اضافه شده‌اند.

اتفاقات دومین سریال Star Wars (جنگ ستارگان) قرار است پنج سال پیش از شروع اتفاقات فیلم Rogue One: A Star Wars Story آغاز شود. این سریال توسط لوکاس فیلم برای شبکه دیزنی پلاس در دست ساخت است. این سریال پیش درآمد، یک سریال جاسوسی، دلهره‌آور و هیجان‌انگیز خواهد بود که تمرکز آن روی مأموریت‌های جاسوسی بسیار خطرناک برای بازگرداندن امید به کهکشان است که سال‌ها است که امپراطوری سراسر آن را فرا گرفته و شورشیان در حال مبارزه با آن هستند. سریال Rogue One قرار است در سال ۲۰۲۱ از دیزنی پلاس منتشر شود، اما هالیوودریپورتر می‌گوید با توجه به شیوع ویروس کرونا، هنوز مشخص نیست که چه زمانی مراحل فیلمبرداری سریال روگ وان آغاز خواهد شد و تاریخ مشخصی اعلام نشده است.

تونی گیلروی

همچنین هالیوودریپورتر تایید کرد که استفان شیف از سمت شورانری سریال Rogue One کناره‌گیری کرده و اکنون تونی گیلروی که پیش از این به‌عنوان نویسنده فیلمنامه قسمت پایلوت (آزمایشی)، تهیه‌کننده و کارگردان چند قسمت، به این سریال اضافه شده بود، به‌عنوان شورانر جدید سریال روگ وان انتخاب شده است. شیف همچنان به‌عنوان نویسنده و تهیه‌کننده در این سریال از دنیای جنگ ستارگان حضور دارد که دن گیلروی، برادر تونی گیلروی و بو ویلیمن نیز به نوشتن فیلمنامه سریال کاسین آندور کمک خواهند کرد. همچنین مانند سریال The Mandalorian (مندلورین)، سریال روگ وان نیز احتمالا دارای چند کارگردان خواهد بود و تونی گیلروی وظیفه کارگردانی قسمت اول و احتمالا دوم را بر عهده دارد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده