نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱

اولین تصویر از حضور اعضای شیلد در فصل هفتم سریال Agents of SHIELD منتشر شد

 شبکه ABC و مارول اولین تصویر رسمی از فصل هفتم سریال Agents of SHIELD را منتشر کردند که در آن شاهد حضور ماموران شیلد هستیم.

ماه شهریور امسال و در جریان نمایشگاه D23 بود که شبکه ABC و بخش تلویزیونی مارول اولین تریلر فصل هفتم سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) را منتشر کردند که در این تریلر به دهه ۳۰ میلادی سفر کردیم، اما در این تریلر خبری از ماموران شیلد نبود و در این تریلر تنها نژاد کرونیکام حضور داشتند که بالاخره موفق به سفر در زمان شده و به‌دنبال شکار اعضای شیلد در نیویورک اوایل دهه ۳۰ میلادی هستند. همچنین طبق شایعات منتشر شده، در فصل پایانی سریال Agents of SHIELD ممکن است شاهد حضور شخصیت پگی کارتر با بازی هایلی اتول، باشیم که گفته می‌شود که اینبار قرار است نسخه متفاوتی از این شخصیت را مشاهده کنیم و این نسخه از شخصیت پگی کارتر حدود ۱۰ سال جوان‌تر از نسخه این شخصیت در فیلم Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو) خواهد بود.

حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر رسمی فصل هفتم سریال «ماموران شیلد» منتشر شده است. در اولین تصویر رسمی فصل هفتم سریال Agents of SHIELD که مارول منتشر کرده، سرانجام شاهد حضور اعضای شیلد هستیم که با ظاهر و پوشش دهه ۳۰ میلادی قابل مشاهده هستند. در این تصویر شاهد حضور شخصیت‌هایی چون نسخه LMD ایجنت کولسن با بازی کلارک گرگ، دیزی جانسون (کوئیک) با بازی کلویی بنت، دیک شاو با بازی جف وارد و آلفونسو مکنزی با بازی هنری سیمونز، هستیم و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

اولین تصویر فصل هفتم سریال Agents of SHIELD

مینگ-نا ون، کلویی بنت، کلارک گرگ، هنری سیمونز، الیزابت هنستریج، یاین د کست‌تکر، ناتالیا کوردوا-باکلی و جف وارد، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل هفتم سریال Agents of SHIELD حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه‌ی ساخت فصل پایانی سریال «ماموران شیلد» نیز مانند ۶ فصل گذشته برعهده‌ی ویدون و موریسا تانکاروئن بوده است. مانند فصل ششم، فصل پایانی سریال Agents of SHIELD نیز در ۱۳ قسمت تولید شده و قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ از شبکه ABC پخش شود.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده