نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹

فهرست رسمی بازیگران سریال The Mandalorian اعلام شد

سرانجام کمپانی لوکاس فیلم از فهرست رسمی بازیگران سریال The Mandalorian رونمایی و این بازیگران را معرفی کرده است.

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، فهرست رسمی بازیگران سریال The Mandalorian (ماندالوریان‌) رسما تایید و اعلام شده است. استودیوی فیلمسازی لوکاس فیلم رسما اعلام کرد که پدرو پاسکال، بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) و سریال Narcos (نارکس)، قرار است نقش اصلی سریال Star Wars (جنگ ستارگان) را بازی کند. او نقش یک جنگجوی تنها ماندالوریان‌ در جمهوری جدید (New Republic) را در این سریال بر عهده دارد. علاوه بر پاسکال، وب‌سایت StarWars فهرست دیگر بازیگران اصلی سریال The Mandalorian را اعلام کرد. جینا کارانو با سابقه بازی در فیلم Deadpool (ددپول)، جیانکارلو اسپوزیتو با سابقه بازی در سریال Breaking Bad (برکینگ بد)، کارل ویترز با سابقه بازی در فیلم Predator (شکارچی)، امید ابطحی با سابقه بازی در سریال American Gods (خدایان آمریکایی)، ورنر هرتسوک با سابقه بازی در مستند Grizzly Man (مرد گریزلی)، امیلی اسوالو با سابقه بازی در سریال Supernatural (سوپرنچرال) و نیک نولتی با سابقه بازی در فیلم Affliction (رنج)، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال جنگ ستارگان حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. جان فاورو، نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال The Mandalorian گفت:

ما زمان مناسب و بسیار خوبی را برای کار کردن با این گروه فوق العاده با استعداد در اختیار داریم و در مورد چیزی که قرار است مشاهده کنید، بسیار هیجان زده هستم.

دیو فیلونی، تایکا وایتیتی، دبورا چو، ریک فامویوا و برایس دالاس هاوارد وظیفه کارگردانی قسمت‌های فصل اول سریال The Mandalorian را بر عهده خواهند داشت. اتفاقات اولین سریال Star Wars قرار است پس از سقوط امپراطوری در فیلم Return of the Jedi (بازگشت جدای) و پیش از ظهور گروه فرقه اول (First Order) در فیلم Star Wars: The Force Awakens جریان داشته باشد. علاوه بر این سریال، یک سریال پیش درآمد براساس فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) نیز در دست ساخت است که تمرکز این سریال روی شخصیت کاسین آندور با بازی و بازگشت دیگو لونا، خواهد بود.

سریال The Mandalorian قرار است در ۱۰ قسمت تولید و از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود؛ این سرویس در اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز به کار می‌کند.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده