// جمعه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۲

تصویر جدیدی از فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر شد

رایان جانسون، کارگردان فیلم Star Wars The Last Jedi، تصویر جدیدی از این فیلم به اشتراک گذاشته است.

لوکاس فیلم تایید کرد که رایان جانسون به همراه کاتلین کندی، رئیس این استودیو، در مراسم و جشن جنگ ستارگان (Star Wars) در ماه آوریل حضور خواهند داشت و در مورد فیلم جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) صحبت خواهند کردند. حال در جدیدترین اخبار سینما،‌ جانسون تصویر جدیدی از این فیلم به اشتراک گذاشته است. جانسون این تصویر را در صفحه شخصی خود در تامبلر منتشر کرده است. این تصویر پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Star Wars: The Last Jedi را نشان می‌دهد که گروهی از استورم تروپرها به صف ایستاده‌اند. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

New Star Wars: The Last Jedi Image

مراسم و جشن جنگ ستارگان قرار است در تاریخ ۱۳ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۷ (۲۴ تا ۲۸ فروردین ۱۳۹۶) در شهر اورلندو آمریکا برگزار شود و در روز ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) قرار است پنل ویژه فیلم The Last Jedi برگزار شود. لوکاس فیلم در بیانیه‌ای که در این رابطه منتشر کرده است، گفت:

در حالی که جزئیات این مراسم هنوز محرمانه هستند، اما می‌توانیم وعده چند چیز غافلگیر کننده و صحبت و گفتگو با چند مهمان ویژه را بدهیم. مطمئن هستیم یک آخر هفته هیجان انگیز و به یاد ماندنی را در کنار هم سپری خواهیم کرد.

علاوه بر این، دیزنی و لوکاس فیلم اولین تصویر از جعبه اسباب بازی و اکشن فیگورهای فیلم Star Wars: The Last Jedi را منتشر کرده است. در بالای این جعبه، تصویری از سه شخصیت ری، فین و پو دامرون دیده می‌شود. در این تصویر، ری همراه با شمشیر نوری لوک اسکای‌واکر دیده می‌شود که به نظر می‌رسد تغییراتی در مدل مو و ظاهر او نیز داده شده است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

New Star Wars: The Last Jedi Image

New Star Wars: The Last Jedi Image

در خبری دیگر در ارتباط با فیلم The Last Jedi، باب ایگر، رئیس کمپانی والت دیزنی، تایید کرد که اخیرا این فیلم را تماشا کرده و او فیلم The Last Jedi را عالی توصیف کرده است. همچنین لوکاس فیلم اخیرا بازیگر جدید نقش R2-D2 در این فیلم را رسما معرفی کرده است. جیمی وی قرار است جانشین کنی بیکر در این فیلم شود که مرداد امسال در سن ۸۱ سالگی درگذشت. اوایل این ماه نیز جانسون تصویری از تیتراژ آغازین فیلم The Last Jedi منتشر کرده بود.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۴ آذر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است. دیزی ریدلی، مارک همیل، بنیسیو دل تورو، کری فیشر، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، دومهنل گیلسون، گوئندولین کریستی، لوپیتا نیونگو، آنتونی دنیلز، لورا درن و اندی سرکیس از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اوایل ماه دی کری فیشر، بازیگر نقش پرنسس لیا در مجموعه جنگ ستارگان، در سن ۶۰ سالگی در گذشت.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده