نویسنده: میلاد فاطمی
// یکشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵

تیزر کوتاه و عجیبی از بازی ترسناک Quantum Error منتشر شد

استودیوی TeamKill Media، خالق بازی ترسناک Quantum Error، ساعانی پیش تریلر کوتاه و دلهره‌آوری از آخرین ساخته خود را منتشر کرد.

روز گذشته استودیوی TeamKill Media که در حال ساخت و آماده کردن بازی ترسناک خود برای کنسول‌های PS4، ایکس باکس سری ایکس و سری اس و همچنین پلی استیشن 5 است، تریلر کوتاه، عجیب و دلهره‌آوری از آخرین اثر خود تحت عنوان Quantum Error را منتشر کرد.

اگرچه تریلر پخش شده اطلاعات مهم و قابل توجهی از گیم‌پلی بازی را مشخص نمی‌کند،‌ اما به‌خاطر مرموز بودن آن همچنان علاقه‌‌مندان به این سبک از بازی‌های ویدیویی را هیجان‌زده خواهد کرد. در ادامه شما را به تماشای این تیزر جدید و کوتاه دعوت می‌کنم.

دانلود ویدیو از آپارت

کمتر از یک سال از زمان معرفی بازی ترسناک Quantum Error توسط استودیوی TeamKill Media می‌گذرد؛ بازی اول شخصی که قرار است نوع جدیدی از ترس را که بیشتر زیرمجموعه ترس کیهانی است، به علا‌قه‌مندان به این سبک از بازی‌های ویدیویی انتقال دهد.

یکی از دلایلی که Quantum Error را به یکی از بازی‌های موردانتظار تبدیل کرده، علاوه‌بر بهره‌گیری از تمام قدرت‌ها و ویژگی‌های سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهم، شباهت و الهام گرفتن از آثار مهم صنعت بازی‌های ویدیویی ازجمله Doom و Dead Space است که باعث ایجاد توقع زیادی از این استودیوی آمریکایی نیز شده است.

در حالیکه هنوز اطلاعات و جزییاتی از تاریخ دقیق و رسمی عرضه بازی Quantum Error اعلام نشده است، اما اگر شما هم از طرفداران و دوست‌داران آثار ترسناک و مخصوصا این نوع از ترس هستید، لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود از این بازی را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده