// دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

احتمال اعلام تاریخ انتشار بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp طی روزهای آتی

ممکن است به‌روزرسانی جدید صفحه eShop بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp به اعلام قریب‌القوع تاریخ انتشار آن اشاره داشته باشد.

به‌گفته یکی از کاربران انجمن فامی‌بوردز، صفحه فروشگاه eShop بازی Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp به‌روزرسانی شده است که احتمالا به این اشاره دارد که به‌زودی تاریخ انتشار این بازی اعلام خواهد شد و بازی دوباره قابل پیش‌خرید خواهد بود. گفتنی است همین به‌روزرسانی برای بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom هم رخ داده بود و سپس تاریخ عرضه آن مشخص شد.

قرار بود بازی Advance Wars سال میلادی قبلی منتشر شود، اما پس از حمله نظامی روسیه به اوکراین، نینتندو عرضه‌ی این اثر را با تاخیر مواجه کرد. باوجود ادامه‌ی این جنگ، ظاهرا نینتندو تصمیم گرفته بالاخره این بازی را منتشر کند.

پارسال یکی از کاربرانی که این ویدئوگیم را پیش‌خرید کرده بود، توانست زودتر از موعد به آن دسترسی پیدا کند و آن را تجربه کند. به‌گفته این کاربر، او قبل از تاخیر بازی آن را روی نینتندو سوییچ لایت خود پری‌لود کرد و سپس از آن زمان کنسول را به اینترنت متصل نکرد. به‌نظر او به همین طریق برنامه نینتندو برای تاخیر بازی را دور زد و این نسخه‌ی پری‌لودشده نمی‌توانست تاریخ عرضه‌ی جدید را دریافت کند.

بازی Advance Wars ابتدا در سال میلادی ۲۰۰۱ روی گیم بوی ادونس منتشر شده بود و سازنده آن Intelligent Systems بود. این ویدئوگیم داستان کشور ستاره نارنجی را روایت می‌کند که درگیر جنگ با ماه آبی، همسایه خود و درگیری متعاقب دیگر همسایگان نظیر ستاره دنباله‌دار زرد و زمین سبز می‌شود.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده